J. Valančiūnas vedė „Raptors“ į pergalę, vos nekilo muštynės

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias savo komandoje, o „Toronto Raptors“ (21 pergalė/ 6 pralaimėjimai) NBA lygoje iškovojo dar vieną pergalę.

Dec 20, 2014, 8:32 AM, atnaujinta Jan 18, 2018, 6:07 PM

Toronto klubas drąsiai šeimininkavo Detroito „Palace of Auburum Hills“ arenoje ir 110:100 nugalėjo vietos „Detroit Pistons" (5/22) krepšininkus, kurie savo aikštėje šį sezoną pralaimėjo jau 12 kartą iš eilės.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas žaidė 27 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (6/11 dvit., 5/10 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, blokavo du varžovų metimus, kartą suklydo ir du kartus prasižengė.

Po 15 taškų pelnė L.Williamsas ir K.Lowry (7 rez. perd.), J.Johnsonas 12, T.Rossas 11.

Detroito ekipai B.Jenningsas įmetė 22 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, K.Caldwellas-Pope'as pelnė 18 taškų, G.Monroe 17.

Šiame mače netrūko įnirtingų ir dramatiškų epizodų. Trečiajame kėlinyje rungtynės buvo trumpam sustabdytos po to, kai „Raptors“ gynėjas L.Fieldsas, bandydamas blokuoti varžovo metimą, labai nesėkmingai krito ant parketo ir susižeidė galvą. Krepšininko žaizdai susiūti prireikė aštuonių siūlių.

Ketvirtajame kėlinyje tarp krepšininkų vos nekilo muštynės, kai Detroito komandos aukštaūgis A.Drummondas labai grubiai sustabdė krepšio link besiveržiantį J.Johnsoną. Šis, prieš keletą akimirkų galingai įkrovęs į krepšį per A.Drummondą įsiutino savo varžovą, kuris jau kitos atakos metu skausmingu smūgiu alkūne parvertė ant parketo, o įsiutę „Raptors“ krepšininkai puolė pražangos kaltininką.

Po apsistumdymų A.Drummondas ir dar trys krepšininkai buvo nubausti techninėmis pražangomis.

„Tai buvo bjauru, tačiau toks yra krepšinis. Nesitikiu nieko kito iš tų, kurie stengiasi laimėti. Taip atsitinka, kai sieki pergalės. Jokių blogų jausmų nejaučiu“, - po mačo situacijos nedramatizavo J.Johnsonas.

Sekmadienį Toronto krepšininkai žais su „New York Knicks“ ekipa.

Penktadienio rungtynių rezultatai:

„Detroit Pistons“ - „Toronto Raptors“ 100:110 (31:26, 21:26, 18:29, 30:29)

„Orlando Magic“ - „Utah Jazz“ 94:101 (17:29, 26:20, 23:32, 28:20)

„Philadelphia 76ers“ - „Charlotte Hornets“ 91:109 (26:37, 20:29, 26:19, 19:24)

„Boston Celtics“ - „Minnesota Timberwolves“ 114:98 (27:24, 26:24, 30:29, 31:21)

„Cleveland Cavaliers“ - „Brooklyn Nets“ 95:91 (26:33, 28:16, 20:22, 21:20)

„Miami Heat“ - „Washington Wizards“ 103:105 (25:29, 30:25, 24:22, 24:29)

„Memphis Grizzlies“ - „Chicago Bulls“ 97:103 (22:20, 21:31, 23:22, 31:30)

„San Antonio Spurs“ - „Portland Trail Blazers“ 119:129, po 3 pratęsimų (20:17, 26:27, 28:25, 23:28; 7:7, 8:8, 7:17)

„Denver Nuggets“ - „Los Angeles Clippers“ 109:106 (29:20, 30:23, 12:31, 38:32)

„Los Angeles Lakers“ - „Oklahoma City Thunder“ 103:104 (26:20, 24:32, 23:30, 30:22).