NBA: R. Rondo debiutas ir dar viena „Spurs“ nesėkmė

Ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės NBA čempionate patyrė „San Antonio Spurs“ (17/11) komanda. Ji išvykoje 93:99 (25:21, 22:21, 30:33, 16:24) nusileido „Dallas Mavericks“ (20/8) ekipai.

„Mavericks“ - „Spurs“.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 21, 2014, 10:27 AM, atnaujinta Jan 18, 2018, 4:58 PM

Nugalėtojų ekipoje debiutavo šią savaitę iš „Boston Celtics“ po mainų į Dalasą atvykęs R.Rondo. Starto penkete rungtynes pradėjęs įžaidėjas per 34 minutes pelnė 6 taškus (3/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškis), atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

M.Ellis šiose rungtynėse pasiekė sezono rezultatyvumo rekordą. Jis pelnė 38 taškus, iš kurių 11 per paskutines keturias minutes.

16 taškų pelnė C.Parsonsas (11 atk. kam.), po 13 surinko D.Nowitzki ir D.Harrisas.

„Spurs“ komandai 21 tašką pelnė M.Belinelli. A.Baynesas pelnė 16 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Po 14 taškų surinko C.Josephas ir M.Bonneris.

„Spurs“ treneris žaisti leido tik aštuoniems krepšininkams. Svečiams nepadėjo M.Ginobili ir T.Duncanas. D.Greenas ir T.Splitteris buvo registruoti, bet nerungtyniavo. Dėl traumos žaisti dar negalėjo T.Parkeris ir K.Leonardas.

San Antonijaus krepšininkai pralaimėjo šešerias iš paskutinių aštuonių žaistų rungtynių.

Kiti rezultatai

„New York Knicks“ - „Phoenix Suns“ 90:99 (21:24, 26:20, 21:23, 22:32)

„New Orlean Pelicans“ - „Portland Trail Blazers“ 88:114(17:32, 27:30, 18:32, 26:20)

„Charlotte Bobcats“ - „Utah Jazz“ 104:86 (31:23, 21:16, 32:24, 20:23)

„Houston Rockets“ - „Atlanta Hawks“ 97:104 (26:32, 14:20, 34:22, 23:30)

„Denver Nuggets“ - „Indiana Pacers“ 76:73 (15/21, 17/12, 23:22, 21:18)

„Los Angeles Clippers“ - „Milwaukee Bucks“ 106:102 (28:24, 22:28, 32:31, 24:19)