„Nets“ sugadino Kalėdas „Celtics“ aistruoliams

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 9 minutes „Boston Celtics“ (10/17)) aistruoliai jau uodė kalėdinės pergalės kvapą, nes jų numylėtiniai turėjo 11 taškų pranašumą. Tačiau „TD Garden“ areną su šypsena paliko „Brooklyn Nets“ krepšininkai (13/15), palaužę šeimininkus 109:107 (28:29, 28:27, 23:30, 29:18).

„Brooklyn Nets“ mačo pabaigoje panaikino 11 taškų atsilikimą.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Dec 26, 2014, 10:27 PM, atnaujinta Jan 18, 2018, 5:08 AM

„Nets“ pirmąjį kartą nuo balandžio 6 dienos iškovojo tris pergales iš eilės.

Atsilikdami 84:95 „Nets“ spurtavo 11:2 ir per keturias minutes išlygino rezultatą – 99:99.

Lemiamus keturis taškus paskutinę minutę „Nets“ komandai pelnė Jarrettas Jackas, išvedęs Bruklino klubą į priekį ir įtvirtinęs persvarą 108:104.

Jis nugalėtojams iš viso pelnė 27 taškus (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Alanas Andersonas pridėjo 15, Masonas Plumlee (12 atk. kam.) – 14 taškų.

„Celtics“ ekipoje Jeffas Greenas surinko 22, Jaredas Sullingeris (8 atk. kam.) – 19, Avery Bradley – 17 taškų.

Artėjančią naktį „Houston Rockets“ svečiuose susitiks su „Memphis Grizzlies“.