LKL savaitės žaidėjas – Deividas Gailius

Deividas Gailius buvo pripažintas geriausiu praėjusios savaitės žaidėju.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

Dec 29, 2014, 2:11 PM, atnaujinta Jan 18, 2018, 1:01 AM

Vienas sėkmingiausių sezono rungtynių LKL čempionate sužaidęs Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas Deividas Gailius buvo pripažintas geriausiu praėjusios savaitės žaidėju.

Puolėjas rungtynėse su „Lietuvos ryto“ ekipa per 31 minutę pelnė 27 taškus (9/9 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 6/9 baudų). Krepšininkas atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir nors suklydo net 7 kartus, būtent jo sėkmingas žaidimas pratęsimo metu leido klaipėdiečiams įtvirtinti pergalę. „Neptūnas“ laimėjo rezultatu 94:90, o D.Gailius surinko 23 naudingumo balus.

Į naudingiausio žaidėjo titulą taip pat pretendavo dvi geras rungtynes sužaidęs „Juventus“ puolėjas Nikita Barinovas. Krepšininkas rungtynėse su „Nevėžiu“ pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.) ir surinko 31 naudingumo balą. Susitikime su „Lietkabeliu“ N.Barinovas įmetė 15 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.) bei surinko 18 naudingumo balų.

Į savaitės žaidėjo titulą taip pat pretendavo:

Nikita Barinovas („Juventus“) – 2 rungtynės, 16 tšk., 5,5 at. kam., 20,5 naud. balo;

Artūras Milaknis („Žalgiris“) – 1 rungtynės, 20 tšk., 3 at. kam., 3 per. kam., 21 naud. balas;

Jonathanas Lee („Šiauliai“) – 2 rungtynės, 11,5 tšk., 6,5 at. kam., 7,5 rez. perd., 23 naud. balai;

Gediminas Orelikas („Lietuvos rytas“) – 1 rungtynės, 24 tšk., 5 at. kam., 2 rez. perd., 28 naud. balai.

Savaitės žaidėjas renkamas atsižvelgiant į asmeninius krepšininko rodiklius ir jo komandos rezultatus.