„Rockets“ sprendimas dėl D. Motiejūno kainavo dar vieną pergalę

Kol Donatas Motiejūnas vis dažniau užsisėdi ant „Houston Rockets“ (21/9) atsarginių suolo, komanda pralaimi. Pasirašęs kontraktą su Joshu Smithu ir patupdęs lietuvį ant suolo, „Rockets“ klubas pralaimėjo jau antrąsias NBA rungtynes iš trijų. Šį kartą namuose – „Washington Wizards“ (22/8) ekipai 103:104 (27:24, 18:22, 22:32, 36:26).

D.Motiejūnas antrąsias rungtynes iš eilės pradėjo ne starto penkete.<br>AP nuotr.

2014-12-30 06:19, atnaujinta 2018-01-17 23:25

Tai buvo vos penktoji „Wizards“ pergalė Hjustone per 25 pastarąsias tarpusavio akistatas.

D.Motiejūnas antrąjį susitikimą iš eilės rungtynes pradėjo ne starto penkete. Per 20 minučių 24 metų 213 cm ūgio puolėjas pasižymėjo 3 taškais (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.

„Rockets“ neišgelbėjo ir 33 Jameso Hardeno taškai. Trevoras Ariza ir Corey Breweris pridėjo po 15, Dwighto Howardo sąskaitoje – 13 taškų.

D.Motiejūną iš starto penketo išstūmęs „Rockets“ naujokas Joshas Smithas sužaidė labai blankiai – per 23 minutes įmetė 3 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit., 1/4 baud.).

Praėjusiose rungtynėse J.Smithas pelnė 5 taškus, o „Rockets“ nusileido „San Antonio Spurs“ komandai 106:110.

„Wizards“ komandoje Bradley Bealas surinko 33, Paulas Pierce‘as – 21, Johnas Wallas (12 rez. perd.) – 13 taškų.

Rungtynėse kilo nesklandumų. Nuo susitikimo pradžios prabėgus vos 48 sek. sugedo krepšio funkcionavimas. Po nesėkmingų bandymų sutvarkyti lanką, buvo nuspręsta pakeisti visą lentą. Dėl to rungtynių pauzė užsitęsė bemaž pusvalandį.

Per 20 minučių „Toyota Center“ arenos darbuotojai sutvarkė lentą, o dar penketą minučių apšilus krepšininkams, susitikimas buvo pratęstas.

Iki trečiojo kėlinio pradžios Hjustone pirmavo tiek viena, tiek kita komanda. „Wizards“ atitrūko iškart po pertraukos. Laimėjusi atkarpą 25:8 JAV sostinės komanda pabėgo į priekį 71:53.

Tiesa, iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 minutes rezultatas buvo lygus – 84:84. Vis dėlto „Wizards“ spurtavo 9:0 ir vėliau sėkmingai išlaikė pergalingą pranašumą.