Šarūnas Vasiliauskas Lenkijoje švystelėjo 7 taiklius tritaškius

Š.Vasiliauskas pelnė net 28 taškus.<br>G.Šiupario nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Dec 30, 2014, 8:38 AM, atnaujinta Jan 17, 2018, 11:25 PM

Septintą pergalę Lenkijos vyrų krepšinio lygos XIII turo rungtynėse iškovojo ir į šeštąją vietą šešiolikos komandų turnyre pakilo Dariaus Maskoliūno treniruojamas Sopoto „Trefl“ klubas su Šarūnu Vasiliausku, Eimantu Bendžiumi ir Tautvydu Lydeka, pirmadienį namuose po pratęsimo 119:115 (28:27, 24:21, 26:24, 27:33, 14:10) palaužęs vienuoliktojoje pozicijoje esančių Starogardo „Polpharma“ (4 pergalės ir 9 pralaimėjimai) krepšininkų pasipriešinimą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Šarūnas Vasiliauskas pelnė 28 taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė. Per 31 minutę jis prametė visus 4 dvitaškius, tačiau pataikė visus 7 tritaškius bei realizavo 7 baudų metimus iš 9.

Po 19 taškų į svečių krepšį įmetė Eimantas Bendžius ir Michalas Michalakas, 17 – Tautvydas Lydeka.

Per 24 su puse minutės (24:33) E.Bendžius pataikė 5 tritaškius iš 9, 1 dvitaškį iš 6, realizavo 2 baudų metimus iš 3, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą, o 33 su puse minutės (33:36) aikštelėje praleidusio T.Lydekos sąskaitoje 4 taiklūs dvitaškiai iš 8, 9 realizuoti baudų metimai iš 11, 11 po krepšiais atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokuoti varžovų metimai, 2 klaidos ir pražanga.

Svečių gretose išsiskyrė Anthony Milesas (29 tšk.), Mateuszas Jarmakowiczius bei Tony's Meieris (19 taškų).

Lenkijos krepšinio pirmenybių lydere lieka Zgoželeco „PGE Turow“ (13/0) ekipa, lenkianti Manto Česnauskio Vroclavo „WKS Šląsk“ (10/3) ir Zelionos Guros „Stelmet“ (10/3) penketuką.

Ovidijaus Galdiko Gdynės „Asseco“ (7/6) klubas smuktelėjo į aštuntąją vietą, o Vloclaveko „Anwil“ (5/8) komanda su Arvydu Eitutavičiumi – dešimta.