EUROLYGA

Ispanijoje - M.Grigonio tritaškiai ir „Real“ pralaimėjimas

Ispanijos krepšinio čempionate antradienį Mariaus Grigonio atstovaujama Manresos „La Bruixa D‘Or“ išvykoje 80:72 (20:25, 22:19, 22:18, 16:10) nugalėjo Sevilijos „Cajasol“ komandą.

„Real“ patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

Dec 31, 2014, 12:41 AM, atnaujinta Jan 17, 2018, 8:53 PM

M.Grigonis nugalėtojams per 27 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą. Lietuvis pataikė net 6 tritaškius iš 8.

Po 15 taškų pelnė D.White'as ir R.Grimau.

Šeimininkų komandai 21 tašką pelnė A.Urtasunas, po 14 pridėjo B.Woodside'as ir W.Hernangomezas.

Kitose rungtynėse Malagos „Unicaja“ savo aikštėje po pratęsimo 99:92(17:29, 29:19, 11:14, 20:15, 22:15) įveikė Madrido „Real“ klubą.

Nugalėtojams Mindaugas Kuzminskas per 18 minučių pelnė 8 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausiai „Unicaja“ komandoje žaidė 23 taškus pelnęs F.Vasquezas. J.Grangeris surinko 21 tašką ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Jonas Mačiulis „Real“ komandai per 21 minutę pelnė 5 taškus, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą.

24 taškus pelnė R.Fernandezas. 12 taškų pridėjo S.Llullas.

„24/7“: ar už M. Navickienės skandalo kyšo Prezidentūros ausys?