Portlande – 14 J. Valančiūno taškų ir „Raptors“ pralaimėjimas

J.Valančiūnas (17 numeris) pelnė 14 taškų.<br>AP nuotr.

Dec 31, 2014, 7:55 AM, atnaujinta Jan 17, 2018, 8:53 PM

Toronto Raptors” komanda išplėšė pratęsimą, tačiau dvikova Portlande baigėsi skaudžiu pralaimėjimu. Tritaškius į pagalbą pasitelkusi „Blazers“ komanda Joną Valančiūną ir ekipos draugus nugalėjo 102:97 (23:23, 15:22, 25:25, 24:17, 15:10).

J.Valančiūnas sužaidė 30 minučių ir pelnė 14 taškų (dvitaškiai: 7/15), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius, kartą prasižengė. J.Valančiūnas šiose rungtynėse gavo techninę pražangą, nes numojo ranka, taip pademonstruodamas nepasitenkinimą teisėjų sprendimu.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 5 minutes po K.Lowry baudos metimų „Raptors“ pirmavo 83:78, tačiau tuomet „Blazers“ atsakė keturiais taškais iš eilės ir priartėjo 82:83.

Kai D.Lillardas nepataikė tritaškio, J.Valančiūnas atsikovojo kamuolį gynyboje, bet K.Lowry užbaigti atakos nepavyko.

Likus žaisti 3 minutes ir 19 sekundžių „Blazers“ rezultatą išlygino – 83:83.

Galiausiai L.Aldridge'as išvedė „Blazers“ į priekį – 87:85. Toronto komanda turėjo daugiau nei minutę išlyginti ar persverti rezultatą, tačiau metimai skriejo pro šalį.

Galiausiai J.Johnsonas pataikė dvitaškį, kai iki mačo pabaigos liko žaisti 4,7 sek. - 87:87.

Pratęsimo starte ekipos ėmė mėtyti tritaškius ir „Blazers“ pirmavo 96:90.

Likus žaisti minutę iki pirmojo pratęsimo pabaigos K.Lowry skirtumą sumažino iki 94:96, tačiau „Blazers“ pranašumo nepaleido.

„Raptors“ (24/8) komandoje rezultatyviausias buvo K.Lowry. Jis pelnė 25 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. J.Johnsonas užfiksavo dvigubą dviženklį – pelnė 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

„Blazers“ (26/7) komandą į priekį vedė D.Lillardas, pelnęs 26 taškus ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus bei L.Aldridge'as. Pastarasis pelnė 23 taškus ir atkovojo 13 kamuolių. 19 taškų pelnė W.Matthewsas.