EUROLYGA

„Spurs“ atsikratė namuose pralaimimų pratęsimų sindromo

Daugiau tai tęstis negali. Taip nusprendė NBA čempionų titulą ginantys „San Antonio Spurs“ krepšininkai ir pagaliau namuose laimėjo rungtynes, kuriose reikėjo pratęsimo. Paskutinę 2014-ųjų dieną „Spurs“ 95:93 įveikė „New Orleans Pelicans“ ekipą.

„Spurs“ pagaliau laimėjo pratęsimą.<br>AP nuotr.

AP ir lrytas.lt inf.

Jan 1, 2015, 11:38 AM, atnaujinta Jan 17, 2018, 7:25 AM

Gruodžio mėnesį „Spurs“ namuose pralaimėjo net trejas rungtynes, kuriose teko žaisti pratęsimą. Nedaug trūko, kad būtų ir ketvirtoji nesėkmė.

„Spurs“ išlygino rezultatą ketvirtajame kėlinyje likus 0,2 sek., bet pratęsime atsiliko šešiais taškais.

Šeimininkus išgelbėjo 7 taškus pratęsime pelnęs argentinietis Manu Ginobili.

Nugalėtojams Timas Duncanas pelnė 16 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Pagal dvigubus dviženklius per visą NBA istoriją jis susilygino su Karlu Malone'u – abu turi po 814 ir dalijasi 5-ąja vieta.

Kitose rungtynėse „Clevaland Cavaliers“ dar kartą pajuto, kaip sunku be dviejų lyderių.

LeBronas Jamesas dėl kelio skausmų praleido antrąsias rungtynes, o Keviną Love'ą surietė nugaros skausmai, ir „Cavaliers“ namuose buvo bejėgiai prieš „Milwaukee Bucks“ 80:96.

„Oklahoma City Thunder“ lyderis Kevinas Durantas grįžo po šešerių praleistų rungtynių dėl čiurnos traumos ir sužibėjo visu ryškumu: jis pelnė net 44 taškus ir nulėmė savo ekipos pergalę 137:134 per pratęsimą rungtynėse su „Phoenix Suns“.

Visų trečiadienio rungtynių rezultatai.

„Los Angeles Clippers“ - „New York Knicks“ 99:78 (29:21, 21:19, 24:18, 25:20)

Cleveland Cavaliers“ - „Milwaukee Bucks“ 80:96 (18:31, 29:21, 7:19, 26:25)

„Houston Rockets“ - „Charlotte Hornets“ 102:83 (23:25, 24:20, 29:23, 26:15)

„San Antonio Spurs“ - „New Orleans Pelicans“ 95:93, po pratęsimo (17:14, 21:14, 24:32, 22:24; 11:9)

„Oklahoma City Thunder“ - „Phoenix Suns“ 137:134, po pratęsimo (30:29, 34:33, 36:32, 28:34; 9:6)

„Boston Celtics“ - „Sacramento Kings“ 106:84 (23:19, 26:20, 28:22, 29:23)

„Indiana Pacers“ - „Miami Heat“ 106:95 (20:24, 22:27, 36:19, 28:25).