Lietuvos krepšininkai tempia aukštyn Bonos komandą

Dešimtą pergalę Vokietijos krepšinio pirmenybių XVI turo rungtynėse iškovojo Bonos „Telekom Baskets“ klubas su Tadu Klimavičiumi ir Benu Veikalu, trečiadienį svečiuose 90:87 (23:26, 17:16, 24:23, 26:22) įveikęs autsaiderę „Crailsheim“ ekipą.

T.Klimavičius sėkmingai žaidžia Vokietijoje.<br>"Telekom Baskets" nuotr.

Jan 1, 2015, 12:04 PM, atnaujinta Jan 17, 2018, 7:25 AM

23 taškus nugalėtojams pelnė Ryanas Brooksas, po 16 - Dirkas Moedrichas ir Tadas Klimavičius, 12 - Mickey McConellas, 11 - Benas Veikalas.

Per 25 žaidimo minutes (25:11) T.Klimavičius pataikė 6 dvitaškius iš 7, pataikė 4 baudų metimus iš 5, atkovojo 7 kamuolius, blokavo varžovo metimą, 3 sykius suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Per 23 aikštelėje praleistas minutes (23:17) B.Veikalas pataikė 1 tritaškį iš 5, abu dvitaškius bei visus 4 baudų metimus, sugriebė 2 kamuolius, trissyk suklydo ir kartą prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Garettas Simas (17 tšk.), Seanas Mosley (16 tšk.) ir Chrisas Otule'as (14 tšk.).

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Berlyno „Alba“ (15 pergalių ir 1 pralaimėjimas) krepšininkai, trečiadienį namuose 82:56 (23:14, 15:8, 21:20, 23:14) nugalėję aštuntojoje pozicijoje esančią Simono Serapino Veisenfelso „Mitteldeutscher BC“ komandą.

Beveik 12 minučių (11:48) žaidęs lietuvis prametė visus tris tritaškius ir taškų nepelnė, tačiau sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

15 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Patrickas Richardas, 10 - Marcas Liyange'as, po 7 - Djordje Panteličius ir Ryanas Nicholas.

13 taškų prie pergalės prisidėjo Leonas Radosevičius, 12 - Neilsas Giffey, po 11 - Alexas Kingas ir Reggie's Reddingas.

Antrą ir trečią vietas užima po 13 mačų iš 16 laimėję atitinkamai Miuncheno „Bayern“ ir Mindaugo Katelyno Bambergo „Brose Basket“ klubai, o Lauryno Samėno Tryro TBB (6/10) ekipa liko dvylikta.