NBA – katastrofiškas vakaras K. Bryantui, „Lakers“ ir „Knicks“

Jan 8, 2015, 8:04 AM, atnaujinta Jan 16, 2018, 5:25 PM

Du legendiniai klubai nuo gėdos neturi kur slėpti akių. „New York Knicks“ kenčia ilgiausią pralaimėjimų seriją komandos istorijoje, o „Los Angeles Lakers“ krepšininkus su katastrofiškai (ne)pataikiusiu Kobe Bryantu priešakyje Los Andželo derbyje pažemino 25 taškų skirtumu. Tarp įdomiausių NBA nakties įvykių – taip pat ir rezultatyvus buvusio žalgiriečio žaidimas ir „Phoenix Suns“ puolėjo žodinis išpuolis prieš trenerį.

Derbis. „Los Angeles Lakers“ yra matę pralaimėjimų 25 taškais, bet Los Andželo derbiuose toks skirtumas dvigubai gėdingesnis.

„Lakers“ svečių teisėmis „Staples Center“ arenoje 89:114 (24:34, 24:36, 15:29, 26:15) nepasipriešino „Los Angeles Clippers“ klubui.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Clippers“ pirmavo net 43 taškų skirtumu (106:63).

Pralaimėjusiems Kobe Bryantas per 28 minutes tepelnė 4 taškus (2/9 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 6 kartus.

Nugalėtojams Blake‘as Griffinas (9 atk. kam., 8 rez. perd.) surinko 27 taškus. Agonija. „New York Knicks“ (5/33) katastrofiškas žaidimas pasiekė neregėtas žemumas. Dereko Fisherio treniruojama komanda išvykoje 91:101 (21:30, 20:23, 26:24, 24:24) pralaimėjo „Washington Wizards“ klubui (24/11)

Tai buvo jau tryliktoji „Knicks“ nesėkmė iš eilės. Tai ilgiausia pralaimėjimų serija garbingoje 69 metus skaičiuojančio klubo istorijoje.

Niujorko krepšininkai pralaimėjo 23 pastarąsias rungtynes iš 24.

Dėl traumų komandai negalėjo padėti lyderiai Carmelo Anthony ir Amar‘e Stoudemire‘as, neseniai „Knicks“ iškeitė gynėjus J.R.Smithą ir Imaną Shumpertą, todėl daugiausia gavo pasireikšti ne pagrindiniai žaidėjai.

Konfliktas. „Phoenix Suns“ krepšininkai (22/16) išvykoje 113:111 (20:25, 25:23, 26:30, 42:33) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ ekipą (5/29), bet pergalė buvo pažymėta konfliktu.

„Suns“ komandos puolėjas Marcusas Morrisas trečiojo kėlinio pabaigoje gavo techninę pražangą. Dėl jos jis susiginčijo su vyriausiuoju treneriu Jeffu Hornačeku.

Krepšininkas buvo toks įtūžęs, kad išplūdo net savo strategą. Į veidą nuo varžovo gavęs M.Morrisas šaukė ant jam priekaištavusio trenerio.

Po ginčo J.Hornačekas nebeišleido žaidėjo į aikštę. Per 14 minučių M.Morrisas spėjo pelnyti 8 taškus.

Žalgirietis. Tris mėnesius Kauno „Žalgiryje“ dėl NBA lokauto praleidęs įžaidėjas Ty Lawsonas vedė į pergalę „Denver Nuggets“ komandą (16/20), kuri namuose 93:90 (25:18, 15:21, 23:19, 30:32) palaužė „Orlando Magic“ krepšininkus (13/25).

T.Lawsonas per 34 minutes pelnė 23 taškus (6/9 dvit., 3/5 trit., 2/4 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Mainai. „Detroit Pistons“ krepšininkai (12/23) svečiuose 108:95 (31:26, 23:25, 20:19, 34:27) nelauktai nugalėjo „Dallas Mavericks“ komandą (26/11).

Tai buvo jau septintoji „Pistons“ pergalė iš eilės nuo tos dienos, kai klubas iškeitė puolėją Joshą Smithą į lietuvio Donato Motiejūno „Houston Rockets“ ekipą.