Europos taurėje – dvi išprakaituotos pergalės

R.Sandersas iš Sasario klubo pelnė 22 taškus.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo.

Jan 13, 2015, 8:52 PM, atnaujinta Jan 16, 2018, 4:41 AM

Antradienį sužaistos trejos Europos taurės „Last 32” etapo antrojo turo rungtynės. Pirmąją pergalę H grupėje iškovojo Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkai, kurie itin įtemptose rungtynėse išvykoje 75:74 (25:20, 16:19, 21:20, 13:15) palaužė Bandirmos „Banvit“ komandą.

Pergalingus taškus šiose rungtynėse pelnė Shane'as Lawalas. Po Miroslavo Todičiaus netaiklaus tritaškio Davidas Loganas atkovojo kamuolį puolime ir jį perdavė būtent Sh.Lawalui. Pastarasis ataką baigė dėjimu, kai iki mačo pabaigos buvo likęs žaisti 6 sekundes.

„Banvit“ komanda paprašė minutės pertraukėlės, o paskutinę ataką patikėjo Earlui Rowlandui. Pastarasis atakavo iš dviejų taškų zonos ir buvo netaiklus.

Nugalėtojų komandoje Rakimas Sandersas pelnė 22 taškus, Davidas Loganas pridėjo 16, o Sh.Lawalas pelnė 15 taškų ir atkovojo 12 kamuolių – po šešis puolime ir gynyboje.

„Banvit“ ekipoje E.Rowlandas pelnė 19 taškų, o V.Veremejenko (8 atk. kam.) ir Can Maximas Mutafas – po 16.

Prireikė pratęsimo

Daug intrigos buvo ir G grupės, kurioje žaidžia ir Kęstučio Kemzūros treniruojama Nymburko ČEZ, rungtynėse Rusijoje. Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkai po pratęsimo 87:82 (23:27, 21:22, 17:10, 12:14, 14:9) nugalėjo Strasbūro SIG komandą.

Pratęsimą išplėšė būtent „Zenit“ komanda. Likus žaisti 43 sekundes du baudos metimus pataikė Walteris Hodge'as ir tai buvo paskutinieji taškai ketvirtajame kėlinyje.

SIG atstovas Louisas Campbellas dar spėjo pramesti tritaškį ir dvitaškį. W.Hodge'as paskutinę sekundę nepataikė dvitaškio.

Po pertraukos „Zenit“ pademonstravo daugiau šaltakraujiškumo iš šventė antrąją savo pergalę.

„Zenit“ komandoje W.Hodge'as atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir pelnė 19 taškų. Jis žaidė 41 minutę.

Po 15 taškų pelnė Kyle'as Landry, atkovojęs 7 kamuolius ir Artiomas Vichrovas.

SIG komandoje po 16 taškų pelnė septynis kamuolius atkovojęs Mattas Howardas ir L.Campbellas. Pastarasis atkovojo 11 kamuolių.

„Neptūno“ grupė

Klaipėdos „Neptūno“ - M – grupėje pirmąją pergalę įsirašė Paryžiaus „Levallois“ krepšininkai. Jie 93:83 (25:15, 21:22, 21:18, 26:28) nugalėjo Stambulo „Besiktas“ komandą, kuri lieka be pergalių.

Paryžiaus komandoje Blake'as Schilbas atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir pelnė 24 taškus. Sharrodo Fordo sąskaitoje – 11 atkovotų kamuolių ir 18 taškų. Mike'as Greenas atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir pelnė 16 taškų.

Stambulo klube Enginas Atsuras pelnė 29 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. K.Bajramovičius pelnė 17 taškų.