Klaipėdos „Fortūna“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės

Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkės 2015 metais rungtyniauja itin galingai – iškovota ketvirtoji iš eilės pergalė. Šįkart Ramunės Kumpienės auklėtinės namuose rezultatu 65:59 (21:18, 22:8, 12:15, 10:18) palaužė šiuo metu antrąją vietą Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) turnyre užimančią Marijampolės „Sūduvos“ ekipą.

Klaipėdos klubas iškovojo dar vieną pergalę.

Jan 16, 2015, 8:08 PM, atnaujinta Jan 15, 2018, 8:31 PM

Po šios pergalės klaipėdietės šoktelėjo iš ketvirtosios į trečiąją poziciją (10 pergalių, 8 pralaimėjimai).

Rungtynių su „Sūduva“ pradžioje klaipėdietės atsiliko 6:16, tačiau netrukus tarsi pabudo ir ėmė regzti vieną po kitos taiklias atakas. Fortūnietės dar nepasibaigus pirmajam kėliniui persvėrė rezultatą savo naudai – 21:18, o į didžiąją pertrauką klaipėdietės iškeliavo susikrovusios net 17 taškų pranašumą – 43:26.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – „Fortūnos“ krepšininkės ir toliau diktavo savo sąlygas bei vienu metu pirmavo net 23 taškų skirtumu – 55:32.

Visgi, klaipėdietės vėliau sumažino žaidimo tempą ir viešnioms pavyko sumažinti deficitą iki vienaženklės persvaros – 59:65.

„Fortūnos“ komandą į pergalę vedė Marina Solopova, pelniusi 21 tašką (3/5 tritaškiai), Lina Aglinskaitė surinko 15 (8 atk. kam.), Monika Grigalauskytė - 11 (17 atk. kam.), Roberta Mizgerytė – 8, Kristė Druskytė – 5, Agnė Černeckytė – 3, Šarūnė Malinauskaitė – 2 taškus.

Iš „Sūduvos“ komandos išsiskyrė Rita Milieškienė, pelniusi 18 taškų (9/17 dvitaškiai), Ela Briedytė surinko 13 (3/4 tritaškiai), Santa Okockytė ir Sandra Baliutavičiūtė (10 atk. kam.) - po 8, Iveta Šalkauskė – 6 tšk.

Ramunė Kumpienė („Fortūnos“ vyr. trenerė): „Pergalę lėmė gera gynyba. Nuo pirmo kėlinio vidurio iki trečiojo pabaigos, kol nepradėjome jaunatviškai klysti, gynėmės labai gerai. Tai ir buvo mūsų raktas į pergalę. Džiaugiuosi, kad susigrąžinome pasitikėjimą savo jėgomis – iškovojome ketvirtąją iš eilės pergalę. Kai laimi, pojūtis – nuostabus, o kai pralaimi – kremtiesi ir analizuoji, ką reikia daryti kitaip. Pergalės visada suteikia papildomos motyvacijos ir jėgų“.

Artimiausias rungtynes „Fortūna“ žais sausio 20 dieną (antradienį) 18 val. Klaipėdoje, Kūno kultūros ir rekreacijos centre (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10), su Šiaulių „Universiteto“ krepšininkėmis.

Tai bus LMKL dvikova. Sausio 23 dieną (penktadienį) fortūniečių išvykoje (Kaune) laukia Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės su Kauno "Aisčių-LSU-Paradis" ekipa.

Priminsime, kad pirmąją LKF taurės turnyro ketvirtfinalio dvikovą, vykusia sausio 13 dieną Klaipėdoje, rezultatu 62:56 (15:16, 16:13, 14:20, 17:7) laimėjo klaipėdietės.