NBA lygoje - tragiškas vakaras J.Valančiūnui ir „Raptors“ ekipai

„Šios rungtynės nebuvo mūsų", - liūdnai ištarė D.Casey. „Toronto Raptors“ treneris, kaip ir visi komandos žaidėjai, nuleidę galvas paliko savo areną po rungtynių su „Atlanta Hawks“.

Vienam Toronto ekipos lyderių K.Lowry teko griebtis už galvos - jo komanda žaidė beviltiškai.<br>AP nuotr.

Jan 17, 2015, 8:36 AM, atnaujinta Jan 15, 2018, 8:16 PM

Rytų konferencijos lyderių dvikova intrigos nepateikė - Atlantos komanda 110:89 (24:19, 28:19, 33:30, 25:21) sutriuškino namie žaidusius „Raptors“ krepšininkus ir iškovojo jau 11 pergalę iš eilės.

„Hawks“ (32 pergalės/ 8 pralaimėjimai) tvirtai pirmauja Rytų konferencijoje, o Toronto ekipa (26/13) - kol kas trečia.

„Raptors" krepšininkai šiame mače tragiškai atakavo iš toli - 6 tritaškiai iš 25 (24 proc.) ir negalėjo pasigirti taiklumu prie baudų metimo linijos. Tuo tarpu varžovai pataikė net 52 proc. tritaškių - 12/23. Bendras „Hawks“ komandos taiklumas šiame mače siekė net 61 procentą.

Neapsikentę prasto savo komandos žaidimo dauguma sirgalių, kurių į areną susirinko beveik 19 tūkstančių, iki mačo pabaigos likus beveik 6 minutėms, jau traukė išėjimo link. Tuo metu „Hawks“ pirmavo 102:76.

„Raptors“ prarado net 19 kamuolių, o tiek klaidų varžovai pavertė 24 taškais. Per pastaruosius tris mačus „Raptors“ krepšininkai suklydo net 55 kartus.

Tai buvo kol kas prasčiausias mačas Toronto ekipai, kuri tiek mažai šį sezoną dar nebuvo įmetusi.

Vienas prasčiausių rungtynių šį sezoną sužaidė ir J.Valančiūnas - aukštaūgis iš Lietuvos per 23 minutes pelnė tik 4 taškus (1/4 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir kartą suklydo.

Toronto komandai daugiausia - 25 taškus - pelnė D.DeRozanas, 17 - J.Johnsonas, 11 - K.Lowry.

Atlantos ekipą į pergalę vedė 22 taškus pelnęs A.Horfordas, 16 - P.Millsapas ir po 13 surinkę D.Carrollas ir J.Teague.