„Cedevita“ po pratęsimo palaužė svečius iš Romos

Antradienį Europos taurės turnyre sužaistos vienerios „Las32“ etapo ketvirtojo turo rungtynės.<br>M.Patašiaus asociatyvi nuotr.

Jan 28, 2015, 12:51 AM, atnaujinta Jan 14, 2018, 9:32 PM

I grupėje Zagrebo „Cedevita“ savo aikštėje po pratęsimo 91:90 (19:15, 15:18, 24:25, 24:24, 9:8) nugalėjo Romos „Virtus“ krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 7 sekundėms R.Stipcevičius tritaškiu persvėrė rezultatą svečių naudai, tačiau tiksint paskutinėms sekundėms, po tikslaus T.Zubčičiaus perdavimo, L.Babičius išlygino rezultatą.

Pratęsimo pabaigoje R.Stipcevičius baudų metimais sumažino skirtumą iki minimumo, o M.Bilanas prametė abi baudas. Vis dėlto, per pusę minutės svečiams rezultatyvios atakos surengti nepavyko.

Nugalėtojams 18 taškų surinko M.Bilanas, jis taip pat atkovojo 10 kamuolių. S.Baračas pelnė 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. 13 taškų prie pergalės pridėjo F.Pilepičius.

Svečiams 27 taškus pelnė R.Stipcevičius, 18 pridėjoK.Gibsonas, 13 – B.Tritche.