Rezultatyvus Donatas Motiejūnas neišgelbėjo „Rockets“

Kol dėl traumos negali žaisti vidurio puolėjas D.Howardas, aukštaūgis D.Motiejūnas turi puikią galimybę parodyti ką sugeba.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 1, 2015, 8:01 AM, atnaujinta Jan 14, 2018, 11:33 AM

Dar vienos rezultatyvios Donato Motiejūno rungtynės „Houston Rockets“ (33/15) komandai baigėsi pralaimėjimu. „Rockets“ išvykoje 101:114 (27:32, 19:27, 23:27, 32:28) nusileido „Detroit Pistons“ (18/30) ekipai.

Be traumuoto Dwighto Howardo priverstos rungtyniauti „Rockets“ komandos treneris gerokai sunerimo, kai antrajame kėlinyje puldamas varžovų krepšį kelį susižeidė Jamesas Hardenas.

25 metų įžaidėjas netrukus paliko aikštę. Tačiau grįžęs po ilgosios pertraukos jis pelnė 21 iš 26 savo taškų ir padėjo „Rockets“ panaikinti trečiajame kėlinyje buvusį 21 taško deficitą.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Rockets“ laimėjo atkarpą 21:4 ir priartėjo iki 6 taškų (90:96).

Nepaisant to svečiai nesugebėjo sustabdyti „Pistons“.

„Siaubinga gynyba. Jie įmetė vos 69 taškus visų rungtynių su „Philadelphia 76ers“ metu, o mes jiems leidome sumesti 60 vos per du kėlinius. Siaubinga. Mes nežaidėme iki ketvirtojo kėlinio, o tuomet jau buvo per vėlu“, – sakė J.Hardenas.

„Pistons“ sirgaliai nedraugiškai sutiko vos prieš kelis mėnesius komandą palikusį ir į Hjustoną išvykusį Joshą Smithą. Puolėjas buvo nušvilptas. Krepšininkas per 23 minutes pelnė 7 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

Dar vienas puikias rungtynes sužaidė D.Motiejūnas. Lietuvis per 29 su puse minutės pelnė 21 tašką, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus prasižengė. Jis pataikė 10 iš 13 savo metimų (9/11 dvitaškiai, 1/2 tritaškis).

Rezultatyviau už D.Motiejūną žaidė tik J.Hardenas, pelnęs 26 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus. 15 taškų surinko T.Ariza.

Nugalėtojams po 28 taškus pelnė K.Caldwellas-Pope'as ir D.J.Augustinas. Pastarasis atliko 12 rezultatyvių perdavimų. G.Monroe prie pergalės pridėjo 19 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.