K. Durantas žaidė taip nesustabdomai, kad net keikėsi aikštėje

Kevinas Durantas per pora minučių pelnė 14 taškų, Greggas Popovichius šventė 1000-ąją karjeros pergalę, o DeAndre Jordanas pelnė 22 taškus ir sugriebė 27 atšokusius kamuolius. Tai buvo įdomiausi praėjusios nakties įvykiai iš NBA arenų.

K.Durantas per dviejų minučių atkarpą pataikė keturis tritaškius.<br>AP nuotr.

Feb 10, 2015, 7:16 AM, atnaujinta Jan 13, 2018, 4:20 PM

Keiksmažodžiai. Fantastiškai rungtyniavusio K.Duranto „Oklahoma City Thunder“ (27/25) ekipa svečiuose 124:114 (38:18, 35:41, 33:33, 18:22) pranoko „Denver Nuggets“ klubą (19/33).

K.Durantas pataikė net 7 tritaškius iš 12 ir 6 dvitaškius iš 7 bei surinko 40 taškų.

26 metų 206 cm ūgio krepšininkas driokstelėjo antrojo kėlinio pabaigoje. Per paskutiniąsias dvi minutes iki ketvirčio pabaigos K.Durantas pataikė net keturis tritaškius ir pelnė 14 taškų iš eilės. „Thunder“ po dviejų kėlinių pelnė net 73 taškus (73:55), o K.Duranto sąskaitoje jų buvo jau 24-i.

Po vieno iš metimų Oklahomos klubo lyderis pratrūko: „Aš esu blogas moč****ys!“

1000. Devyniolika metų San Antonijuje dirbantis Greggas Popovichius pasiekė 1000-ąją karjeros pergalę. „Spurs“ (33/19) ketvirtajame kėlinyje panaikino 14 taškų skirtumą ir svečiuose 95:93 (30:28, 17:17, 18:34, 30:14) palaužė „Indiana Pacers“ (20/33).

66-erių G.Popovichius tapo devintuoju NBA treneriu, kuriam pavyko pasiekti šią simbolinę pergalių ribą.

Už Indianoje gimusį serbo ir kroatės sūnų 1000 pergalių greičiau iškovojo tik du legendiniai treneriai – Philas Jacksonas ir Patas Riley. Penkiskart NBA čempionas G.Popovichius savo sąskaitoje turi 1000 pergalių ir 462 pralaimėjimus.

Tik vienas treneris – buvęs „Utah Jazz“ specialistas Jerry Sloanas, iki šiol buvo pasiekęs 1000 pergalių su viena komanda (1127).

Dviženklis. Mažiausiai trims savaitėms vieno lyderių Blake‘o Griffino netekę „Los Angeles Clippers“ (34/19) krepšininkai rado kuo kompensuoti netektį. „Clippers“ išvykoje 115:98 (32:31, 34:22, 28:27, 21:18) nugalėjo „Dallas Mavericks“ klubą (35/19).

Vidurio puolėjas DeAndre Jordanas nugalėtojams pelnė 22 taškus ir po krepšiu atkovojo net 27 atšokusius kamuolius.

Absoliutus NBA rekordas priklauso Wiltui Chamberlainui, kuris 1960 metais atkovojo net 55 kamuolius.

Beje, „Mavericks“ gretose jau pirmąją minutę traumą patyrė pagrindinis „centras“ Tysonas Chandleris, o ketvirtąją – starto penketo gynėjas Monta Ellisas. Jie daugiau nebegrįžo į aikštę.