Italijos žiniasklaida trimituoja: bombonešis L. Kleiza atsibudo?

L.Kleiza sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes Italijoje.<br>AFP/ „Scanpix“ nuotr.

Mar 2, 2015, 7:51 AM, atnaujinta Jan 11, 2018, 10:24 PM

Dėl vangaus žaidimo ir prastos gynybos kritikuotas Linas Kleiza sukėlė euforiją Italijos žiniasklaidoje. 30 taškų per 17 minučių ir net 8 taiklūs tolimi šūviai privertė italus sutrimituoti – Linas grįžo!

Dar iki ketvirtojo kėlinio L.Kleiza pataikė net 8 tritaškius iš 10 ir pelnė 30 taškų, o po trijų kėlinių Milano „Emporio Armani“ komanda net 93:44 daužė Emilijos Redžo „Grissin Bon“ su sugrįžusiu Darjušu Lavrinovičiumi ir Rimantu Kaukėnu.

„Emporio Armani“ laimėjo susitikimą net 118:68. Lemiamą kėlinį „Emporio Armani" treneris Luca Bianchi patausojo 30 metų krepšininką ir į aikštę nebeišleido.

„Bombonešis“, – trimitavo „Passione Olimpia“.

Milano klubo žaidimą įdėmiai sekantis tinklaraštis L.Kleizos žaidimą įvertino 8,5 balo.

„Pabudimo ženklai po ilgo žiemos miego“, – pridūrė „Passione Olimpia“.

„Kleiza – raketa“, – didžiavosi ir oficiali „Emporio Armani“ klubo interneto svetainė ir pabrėžė, kad tai buvo asmeninis lietuvio rezultatyvumo Italijoje rekordas.

„Kleiza – tikra mašina“, – naują pravardę lietuviui klijavo ir „Basket Inside“.

Tinklalapis L.Kleizos pataikymą (3/3 dvit., 8/10 trit.) pavadino „niekšišku“.

„30 taškų per 17 minučių – paprasčiausiai nesustabdomas. Linas pagaliau atsibudo?“ – klausiamai vylėsi „Basket Italy“.

Jonas Kazlauskas jau artimiausiu metu skelbs Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašą 2015 Europos čempionatui. Toks L.Kleiza nacionalinei komandai labai reikalingas.

Po traumos pirmąsias rungtynes šį sezoną sužaidė 35-erių Darjušas Lavrinovičius. Tiesa, traumų kankintas aukštaūgis nesuspindėjo – per 14 minučių prametė keturis dvitaškius, du tritaškius, pataikė dvi baudas ir atkovojo 1 kamuolį.

37-erių Rimantas Kaukėnas pelnė 10 taškų, bet pataikė tik 1 dvitaškį iš 5 ir 1 tritaškį iš 6.

Jei Trento „Dolomiti Energia“ ir Varezės „Openjobmetis“ dvikovoje neatsiras dar vieno stebukladario, L.Kleiza su 28 naudingumo balais taps naudingiausiu Italijos čempionato 20-ojo turo žaidėju.