D. DeRozanas šėlo Filadelfijoje, J. Valančiūną pamokė 20-metis

„Toronto Raptors“ (38/22) lyderis DeMaras DeRozanas pasiekė rezultatyvumo rekordą per NBA mačą su „Philadelphia 76ers“ (13/47) komanda. Jono Valančiūno komandos draugas surinko 35 taškus, o „Raptors“ 114:103 (26:22, 29:27, 28:27, 31:27) nugalėjo arenos šeimininkus.

DeMaras DeRozanas buvo nesustabdomas.<br>AP nuotr.

Mar 3, 2015, 7:17 AM, atnaujinta Jan 11, 2018, 7:39 PM

Ši pergalė prieš vienus lygos autsaiderių nutraukė penkių iš eilės „Raptors“ pralaimėjimų seriją.

„Nesvarbu, prieš ką laimėjome, suprantame, kad mums tiesiog buvo reikalinga ši pergalė. Turėjome susigrąžinti pasitikėjimą savimi“, – sakė D.DeRozanas.

„Raptors“ Filadelfijos komandą nugalėjo aštuntą kartą iš eilės.

Jonas Valančiūnas rungtynėse atrodė blankiai. Jis žaidė 23 su puse minutės, pelnė 5 taškus ir atkovojo 5 kamuolius. Stovėdamas prie baudų metimų linijos J.Valančiūnas metė 4 kartus, pataikė 3.

Iš žaidimo krepšį vidurio puolėjas iš Lietuvos atakavo vos 2 kartus – vieną iš J.Valančiūno metimų pirmajame kėlinyje efektingai blokavo jaunasis „76ers“ aukštaūgis Nerlensas Noelis.

Ne veltui 20-metis 211 cm ūgio Filadelfijos klubo vidurio puolėjas N.Noelis pirmauja tarp visų lygos naujokų pagal blokuotus metimus (vid. 1,9 per rungtynes).

Šis 2013 metų biržoje pašauktas krepšininkas krepšininkas pirmąjį sezoną praleido dėl operuotos kojos, o šiemet vis dažniau džiugina gerbėjus. Mače su „Toronto Raptors“ N.Noelis pelnė 17 taškų, atkovojo 7 kamuolius.

21 tašką nugalėtojams pelnė Lou Williamsas, 15 – P.Pattersonas, 12 – T.Rossas.

Kitas rungtynes šią naktį „Raptors“ savo aikštėje žais su „Cleveland Cavaliers“.