D. Motiejūnas dirbo iš peties, bet „Rockets“ nusileido lyderiams

D.Motiejūnas ginasi prieš P.Millsapą.<br>AP nuotr.

Mar 4, 2015, 6:51 AM, atnaujinta Jan 11, 2018, 4:44 PM

Donatas Motiejūnas mėtė taškus, kovojo dėl kamuolių ir komandos draugams dalino rezultatyvius perdavimus, tačiau „Houston Rockets“ (41/19) ekipai nepavyko pranokti NBA lyderių „Atlanta Hawks“ (48/12) krepšininkų. „Hawks“ savo aikštėje panaikino 18 taškų deficitą ir savo aikštėje 104:96 (22:31, 23:28, 27:22, 32:15) nugalėjo „Rockets“ komandą.

Pastaroji rungtyniavo be lyderio Jameso Hardeno. J.Hardenas žaisti negalėjo, nes buvo nušalintas po to, kai savaitgalio rungtynėse įspyrė į tarpukojį „Cleveland Cavaliers“ lyderiui LeBronui Jamesui.

D.Motiejūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir žaidė 35 minutes. Jis pelnė 14 taškų (dvitaškiai: 2/8, tritaškiai: 3/6, baudų metimai: 1/ 2), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė ir perėmė tris kamuolius.

„Jie atsitiesė ketvirtajame kėlinyje, – sakė „Rockes" treneris Kevinas McHale'as. – Iš tiesų viskas prasidėjo trečiajame, bet gaisrą užgesinome, tačiau vėliau jie vėl pabudo ir mus pagavo.“

„Hawks“ komandai tai buvo penktoji pergalė iš eilės. Jeffas Teague prie jos prisidėjo 25 taškais, o Alas Horfordas – 18.

„Vyrukai nenustojo dirbti, vis kovojo. Svarbiausia, kad mums pavyko užtikrintai gintis. Tai lėmė pergalę“, – sakė A.Horfordas.

„Hawks“ klubui ši pergale leido užsitikrinti vietą atkrintamosiose.

„Rockets“ 18 taškų pranašumą turėjo antrajame kėlinyje, o ketvirtąjį pradėjo su devyniais taškais.

„Rockets“ komandoje rezultatyviausias buvo nuo suolo pakilęs J.Terry, pelnęs 21 tašką. T.Jonesas atkovojo 8 kamuolius ir pelnė 18 taškų.