„Pieno žvaigždės“ laimėjo svarbų mūšį

LKL čempionate „Pieno žvaigždės“ (17-11) namuose 72:59 (17:15, 19:21, 17:12, 19:11) palaužė „Dzūkiją“ (16-13) ir išsaugojo ketvirtą vietą turnyro lentelėje.

M.Dixonas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.<br>G.Šiupario nuotr.

Mar 8, 2015, 8:40 PM, atnaujinta Jan 11, 2018, 6:05 AM

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai: per pirmąsias keturias minutes kartu ekipos pelnė vos 6 taškus (5:1). Nepaisant to, kad nuo pat pradžios pranašumą turėjo „Pieno žvaigždės“, „Dzūkija" taikliais Fiodoro Dmitrievo ir Martyno Paliukėno metimais išlygino ir net persvėrė rezultatą savo naudai (6:9). Rezultatas po pirmojo kėlinio – 17:15 „Dzūkijos“ naudai.

Žygimantas Skučas pataikė vieną baudos metimą, o Giedrius Gustas, Michaelas Dixonas ir R.Nicholas pataikė po tritaškį (21:21). 11:0 spurtą surengę alytiškiai atitrūko dviženkliu taškų skirtumu (21:32). Tuo pačiu atsakė ir „Pieno žvaigždės“: M.Dixono vedini pasvaliečiai pelnė 9 taškus be atsako (30:32). Artūras Jomantas keturiais taškais iš eilės bandė pradėti dar vieną spurtą, tačiau jį sustabdė po vieną tritaškį pataikę Benjaminas Brustas ir M.Dixonas (36:36). Paskutinės atakos metu „Pieno žvaigždės“ geros progos metimui nesusikūrė, todėl prieš ilgąją pertrauką rezultatas išliko lygus – 36:36.

Kėlinį dvitaškiu atidarė Tauras Jogėla (38:36). Dvi minutes trukusį taškų badą nutraukė 7 Alytaus komandos taškai iš eilės (38:43). „Pieno žvaigždėms“ prisivijus varžovus komandų žaidimas išsilygino (48:48). Ketvirtį ir nedidelį „Pieno žvaigždžių“ spurtą dėjimu su sirena užbaigė Osvaldas Olisevičius, rezultatas – 53:48.

Lemiamas kėlinys prasidėjo dvejomis skaudžiomis pražangomis „Dzūkijai“: penktąją asmeninę pražangą užsidirbo R.Nicholas, o atsarginių žaidėjų suolelis buvo nubaustas technine nuobauda. Tuo pasinaudoję pasvaliečiai padidino savo pranašumą iki dviženklio (63:50). Savo persvarą iki 17 taškų padidinę pasvaliečiai galutinai palaužė varžovus (72:55). Galutinis rungtynių rezultatas – 72:59.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 16 tšk., Benjaminas Brustas 12 tšk., Žygimantas Skučas, Evaldas Kairys, Aidas Viskontas ir Aleksanderis Oriakhi po 7 tšk.

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 13 tšk., Fiodoras Dimitrievas 12 tšk., Osvaldas Mačernis 8 tšk., Giedrius Gustas ir Paulius Dambrauskas po 7 tšk.