EUROLYGA

J. Valančiūnas ir „Raptors“ nublanko prieš NBA čempionus

Jonui Valančiūnui nepavyko pademonstruoti geriausio krepšinio prieš NBA čempionus, o „Toronto Raptors“ (38/26) komanda išvykoje 107:117 (17:28, 24:33, 30:24, 36:32) pralaimėjo „San Antonio Spurs“ (40/23) komandai. Greggo Popovichiaus komandai tai buvo šeštoji pergalė iš eilės ir nors „Spurs“ nesivertė dėl skrandžio skausmų žaisti negalėjusio Manu Ginobili paslaugomis, kiti ekipos lyderiai savo indėlį į pergalės kraitį įdėjo.

J.Valančiūnas ir T.Duncanas kovoja dėl kamuolio.<br>AP nuotr.

Mar 11, 2015, 8:21 AM, atnaujinta Jan 10, 2018, 11:42 PM

J.Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir žaidė beveik 22 minutes. Per jas lietuvis pelnė 9 taškus (dvitaškiai: 4/6, baudų metimai: 1/ 2), atkovojo tris kamuolius, keturiskart prasižengė ir padarė dvi klaidas. J.Valančiūno +/- reitingas buvo minus devyniolika.

„Raptors“ komandoje K.Lowry pelnė 32 taškus, o D.DeRozanas – 21. Toronto klubui tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

„Spurs“ komanda diktavo savo sąlygas. Po dviejų kėlinių komanda pirmavo 61:41 ir nors „Raptors“ ketvirtajame kėlinyje atstumą sumažino iki 88:95, G.Popovichiaus kariauna nesustojo ir šovė į priekį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė K.Leonardas, pelnęs 24 taškus. Jis atkovojo 11 kamuolių. T.Parkeris atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir pelnė 23 taškus, o D.Greenas pridėjo 19.

Tiesioginis J.Valančiūno varžovas T.Splitteris pelnė 6 taškus, tačiau jo +/- reitingas buvo 29.