Iš LeBrono šešėlio išlindęs K. Irvingas pelnė 57 taškus

„Cleveland Cavaliers“ (42-25) gynėjas Kyrie Irvingas pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą ir padėjo savo komandai po pratęsimo išvykoje 128:125 nugalėti „San Antonio Spurs“ (40-24) krepšininkus.

K.Irvingas pelnė 57 taškus ir padėjo „Cleveland Cavaliers“ komandai išvykoje 128:125 nugalėti „San Antonio Spurs“.<br>AP nuotr.

Mar 13, 2015, 7:40 AM, atnaujinta Jan 10, 2018, 3:21 PM

NBA rungtynėse ketvirtadienį K.Irvingas pataikė visus 7 tritaškius, visas 10 baudų bei 13 dvitaškių iš 25.

9 taškus jis įmetė per paskutinę ketvirto kėlinio minutę, išplėšęs pratęsimą Klivlando komandai. Dar 11 taškų pridėjo per pratęsimą, per kurį „Cavaliers“ nutraukė San Antonijaus krepšininkų šešeių pergalių seriją.

K.Irvingo tritaškis prieš pat ketvirto kėlinio pabaigos sireną išlygino rezultatą (110:110).

Nė vienas žaidėjas šį sezoną NBA varžybose nėra surinkęs daugiau taškų. Sausio mėnesį tas pats K.Irvingas buvo įmetęs 55.

„Šis vaikinas yra ypatingas. Visi tai matome ir visi tai žinome“, – sakė „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas, prie pergalės ketvirtadienį pridėjęs 31 tašką ir 7 rezultatyvius perdavimus.

K.Irvingas pagerino „Cavaliers“ rezultatyvumo rekordą. Iki šiol daugiausia – 56 taškus buvo įmetęs L.Jamesas 2006 metais rungtynėse su „Toronto Raptors“.

„Spurs“ komandos neišgelbėjo Tony Parkeris. Prancūzo sąskaitoje – 31 taškas.