R. Westbrookas – vėl nesustabdomas, „Warriors“ pralaimėjo

„Thunder“ – „Timberwolves“.<br>AP nuotr.

Mar 14, 2015, 8:18 AM, atnaujinta Jan 10, 2018, 12:12 PM

Oklahoma City Thunder“ (36/29) komanda savo aikštėje 113:99 (31:26, 24:23, 24:23, 34:27) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ (14/50) ekipą.

Nugalėtojus į pergalę vedė R.Westbrookas. Įžaidėjas pelnė 29 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tai jau šeštasis jo trigubas dviženklis per aštuonerias rungtynes. O 15 savo taškų jis pelnė ketvirtajame kėlinyje, kurį šeimininkai laimėjo 34:27.

R.Westbrookas taip pat padarė 8 klaidas.

„Thunder“ ekipoje nerungtyniavo traumuotas S.Ibaka. Jį pakeitė pirmametis M.McGary, jis pirmą kartą žaidė starto penkete.

Puolėjas per 22 su puse minutės surinko 12 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

E.Kanteris nugalėtojams pelnė 23 taškus ir atkovojo 15 kamuolių.

„Timberwolves“ žaidė be traumuotų N.Pekovičiaus ir K.Garnetto. Ketvirtajame kėlinyje svečiai atliko tik vieną rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausiai svečių komandoje žaidė G.Diengas, jis pelnė 21 tašką ir atkovojo 14 kamuolių. J. Hamiltonas pelnė 17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. K.Martinas pelnė 14 taškų.

Čempionato lyderė „Golden State Warriors“ (51/13) komanda Denveryje nutraukė penkių iš eilės pergalių seriją. Ji 103:114 (26:34, 28:28, 29:20, 20:32) nusileido „Denver Nuggets“ (25/41) ekipai.

Šiose rungtynėse nežaidęs „Warriors“ lyderis S.Curry. Treneris leido pailsėti ir K.Thompsonui, A.Iguodalai ir A.Bogutui. Nerungtyniavo ir puolėjas M.Speightsas, jis suspenduotas už vairavimą išgėrus.

Nugalėtojams po 24 taškus pelnė D.Gallinari (7 atk. kam.) ir K.Fariedas, pastarasis atkovojo 17 kamuolių. R.Foye surinko 20 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ 23 taškus pelnė J.Holiday. L.Barbosa surinko 14 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. 16 taškų pelnė J.McAdoo.

Kiti rezultatai

„Charlotte Hornets“ – „Chicago Bulls“ 101:91

„Philadelphia 76ers“ – „Sacramento Kings“ 114:107

„Boston Celtics“ – „Orlando Magic“ 95:88

nba-rungtynes.htm"="">nba-rungtynes.htm"" target="_blank">„Toronto Raptors“ – „Miami Heat“ 102:92

„Dallas Mavericks“ – „Los Angeles Clippers“ 129:99

„Phoenix Suns“ – „Atlanta Hawks“ 87:96

„Portland Trail Blazers“ – „Detroit Pistons“ 118:99