Po sūnaus gimimo Jonas Valančiūnas neprametė nė vieno metimo

Penktadienį sūnaus Jono jaunesniojo su žmona Egle sulaukęs Jonas Valančiūnas su trenksmu grįžo į NBA aikštelę. „Toronto Raptors“ (39/27) vidurio puolėjas pataikė į krepšį net ir iš kurioziškiausių situacijų, tačiau lietuvio komanda namuose 97:113 (31:33, 22:31, 26:27, 18:22) nusileido „Portland Trail Blazers“ (44/20) komandai.

J.Valančiūnas pataikė visus septynis dvitaškius.<br>AP nuotr.

2015-03-16 06:36, atnaujinta 2018-01-09 22:07

Jonas ir Eglė Valančiūnai sūnelio sulaukė penktadienį. Dėl šeimos pagausėjimo 22 metų 211 cm ūgio krepšininkas praleido paskutiniąsias rungtynes su „Miami Heat“ klubu.

Į rikiuotę grįžęs J.Valančiūnas atakavo pasakišku taiklumu, bet treneris jam leido pasireikšti tik 22 minutes.

„Centras“ pataikė visus 7 dvitaškius ir pelnė 14 taškų, sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

Šeši J.Valančiūno taškai per šešias trečiojo kėlinio minutes strategui įspūdžio nepadarė – pasodintas ant suolo ketvirčio viduryje, ketvirtajame kėlinuke lietuvis praleido vos porą minučių.

„Raptors“ sunkiai sekėsi apsiginti nuo „Trail Blazers“ atakų. Portlando ekipa „iš žaidimo“ pataikė 45 metimus iš 86 (52,3 proc.), iš kurių – 44,8 proc. tritaškių (13/29).

„Privalome uždengti varžovų metimus. Jei nesiginsi, naktelė bus labai ilgai. Ypač prieš taip gerai tritaškius pataikančią komandą kaip „Trail Blazers“, – atsiduso „Raptors" treneris Dwane‘as Casey.

Tai buvo jau 10-oji „Raptors“ nesėkmė per 12 pastarųjų susitikimų.

Rezultatyviau už J.Valančiūną žaidė tik 22 taškus įmetęs DeMaras DeRozanas (8 atk. kam.), Louisas Williamsas pridėjo 11 taškų.

„Trail Blazers“ klubui LaMarcusas Aldridge‘as surinko 24 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, Damiano Lillardo sąskaitoje – 23 taškai, prancūzas Nicolas Batumas pridėjo 10 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Raptors“ Portlando krepšininkų neįveikia nuo 2013-ųjų sausio.