„Sirenos“ išlygino LMKL ketvirtfinalio seriją

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse 68:63 (23:20, 21:17, 10:17, 14:9) nugalėjo Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ ir išlygino ketvirtfinalio seriją – 1:1.

R.Knyzaitė pelnė 19 taškų.<br>„Hoptrans-Sirenų“ klubo nuotr.

Mar 17, 2015, 9:28 PM, atnaujinta Jan 9, 2018, 4:18 PM

Lemiamų ketvirtfinalio rungtynių nepraleido ir ištiki „Hoptrans-Sirenų“ sirgaliai – Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Ričardas Pudževelis, kurie savo miesto komandą ištikimai palaiko viso sezono metu.

Trečiasis ketvirtfinalio serijos mačas vyks kovo 20 dieną, penktadienį.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Hoptrans-Sirenos“, kurios išsiveržė į priekį 5:0, tačiau 7 taškus be atsako pelniusios varžovės greitai atstatė pusiausvyrą – 7:5. Per likusią kėlinio dalį komandos žaidė apylygiai bei apsikeisdavo tiksliais metimais – 20:20. Tačiau fantastišku tolimu metimu kėlinį baigusi „Hoptrans-Sirenų“ lyderė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė išvedė savo ekipą į priekį ir po pirmojo kėlinio leido pirmauti – 23:20.

Antrajame ketvirtyje sužaidus beveik 3 minutes, šeimininkių pranašumas šoktelėjo iki 7 taškų (29:22), tačiau Monikos Petrauskaitės dvitaškis su pražanga leido „Aistėms-LSU-Paradis“ priartėti – 32:28. Ketvirčio pabaigoje 7 taškus be atsako pelniusios „Hoptrans-Sirenos“ savo panašumą padidino jau iki dviženklio – 42:30. Ketvirtį tritaškiu baigė Greta Tamašauskaitė, kuri kiek sušvelnino savo ekipos deficitą, o prieš ilgąją pertrauką šeimininkės buvo priekyje – 44:37.

Trečiojo kėlinio pradžioje aukštesnę pavarą įjungė „Aistės-LSU-Paradis, kurios sumažino atsilikimą iki 4 taškų (42:46), o tokiu vaizdu aikštelėje nepatenkintas „Hoptrans-Sirenų“ strategas Linas Šalkus buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlės. Įpusėjus kėliniui, svarbų tolimą metimą pataikė Jolanta Marmienė ir priekyje jau buvo „Aistės-LSU-Paradis“ – 47:46. Kėlinio pabaigoje žibėjo Rasa Knyzaitė, kurios pastangomis į priekį nepavyko pabėgti spurtavusioms „Aistėms-LSU-Paradis“, o prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje degė lygybė – 54:54.

Lemiamą ketvirtį spurtu 8:0 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir susikrovė 8 taškų pranašumą – 62:54. Likus žaisti pusantros minutės, dar vienu prasiveržimu pasižymėjo R.Knyzaitė (68:60), tačiau „Aisčių-LSU-Paradis" tolimas metimas leido atsilikimą kiek sumažinti – 63:68. Per likusį laiką „Hoptrans-Sirenos“ išlaikė 5 taškų pranašumą ir šventė svarbią pergalę atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse.

„Hoptrans-Sirenos“: R.Knyzaitė (8 atk. kam.) 19, A.Baronėnaitė 17, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 9, K.Balčiūnaitė (20 atk. kam.) ir E.Liutkutė po 8.

„Aistės-LSU-Paradis“: J.Marmienė ir M.Petrauskaitė (11 atk. kam.) po 14, G.Tamašauskaitė ir N.Skadaitė po 12, L.Svarytė (13 atk. kam.) 11.