Į Majamį sugrįžęs LeBronas turėjo nusilenkti Dwyane'ui Wade‘ui

LeBronas Jamesas ketvirtajame kėlinyje pelnė 16 taškų, tačiau po 48 minučių kovos turėjo nusilenkti kitam generolui. „Cleveland Cavaliers“ (43/26) krepšininkai svečiuose 92:106 (22:27, 16:29, 25:27, 29:23) nusileido „Miami Heat“ (30/36) komandai.

L.Jamesas prieš rungtynes emocingai pasisveikino su D.Wade'u.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Mar 17, 2015, 7:14 AM, atnaujinta Jan 9, 2018, 6:59 PM

Jonas Valančiūnas dvigubu dubliu prisidėjo prie „Raptors“ pergalės Indianoje.

Majamyje nutrūko keturių iš eilės „Cavaliers“ pergalių serija. Tuo tarpu L.Jameso prieš sezoną netekę „Heat“ užkopė į aštuntąją vietą Rytų konferencijoje ir tęsia kovą dėl patekimo į atkrintamąsias.

Klivlando klubas šiltai įsitaisęs antrojoje vietoje.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė Dwyane‘as Wade‘as. Jis vien antrajame kėlinyje pelnė tiek taškų, kiek visa „Cavaliers“ komanda – šešiolika.

Gynėjo vedama Majamio ekipa prieš pertrauką spurtavo 19:5 ir susikrovė solidžią persvarą 56:38.

„Tiesiog nejautėme savo kojų, o „Heat" tai išnaudojo sprogstančiu žaidimu“, – nuovargiui pralaimėjimą nurašė L.Jamesas.

„Labai norėjome laimėti. Suprantame, kad dalyvaujame atkrintamųjų lenktynėse. Jausmas, lyg tai buvo senasis gerasis „Heat“ žaidimas – buvo labai daug aistros, kurioms mums taip trūko“, – savo auklėtiniais didžiavosi „Heat" treneris Erikas Spoelstra.

D.Wade‘as iš viso surinko 32 taškus, Goranas Dragičius pridėjo 20 ir 9 rezultatyvius perdavimus, Hassano Whiteside‘o sąskaitoje – 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Be Kevino Love rungtyniavusioje „Cavaliers“ ekipoje L.Jamesas pelnė 26, Kyrie Irvingas – 21, Timofejus Mozgovas – 10 taškų.