Europos taurės ketvirtfinalyje – vilniečių skriaudėjų nesėkmė

Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda pergalingai pradėjo Europos taurės turnyro ketvirtfinali. Ji išvykoje 87:78 (20:23, 23:18, 26:21, 18:16) nugalėjo Kazanės „Uniks“ ekipą.

2015-03-18 22:03, atnaujinta 2018-01-09 13:46

Nugalėtojams Mantas Kalnietis per 5 minutes taškų nepelnė, jis prametė vienintelį tritaškį. Įžaidėjas iš Lietuvis atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

27 taškus nugalėtojams pelnė K.Simonas, jis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

19 taškų surinko M.Delaney, 16 – R.Hendrixas.

Šeimininkams 16 taškų pelnė K.Langfordas, po 12 pridėjo S.Bykovas ir D.Fischeris.

Kitose rungtynėse Paryžiaus „Levallois“ savo aikštėje 67:65 (16:17, 14:16, 21:18, 16:14) palaužė Bandirmos „Banvit“ ekipą.

Iki mačo pabaigos likus minutei V.Dragicevičius sumetė abi baudas ir išlygino rezultatą (65:65). Tuomet abi komandos apsikeitė klaidomis, o M.Greenas paskutinėmis sekundėmis atkovojo kamuolį puolime ir pelnė pergalingą dvitaškį.

Nugalėtojams 12 taškų pelnė B.Schilbas, 10 pridėjo Sh.Fordas, jis taip pat atkovojo 8 kamuolius. 9 taškus pelnė B.Jeanas. M.Greenas pelnė 7 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Svečių komandai V.Dragicevičius surinko 16 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, 13 taškų pridėjo S.Mejia, 10 surinko E.Rowlandas.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ skriaudėjai aštuntfinalyje Izmyro „Karsiyaka“ krepšininkai išvykoje 66:76 (17:22, 25:20, 13:15, 11:19) nusileido Las Palmaso „Gran Canaria“ ekipai.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė A.Oliveris, 14 pridėjo K.Kuričius, 12 – B.Newley.

Izmyro komandai J.Palaciosas surinko 18 taškų, 14 pridėjo B.Dixonas, 12 – D.J.Strawberry.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kitą savaitę.