G. Krapikas prabilo apie neišnaudotą galimybę Tel Avive

G.Krapikas pripažino, kad lemiamu metu suveikė „Maccabi“ žaidėjų meistriškumas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 19, 2015, 11:56 PM, atnaujinta Jan 8, 2018, 5:49 PM

Kauno „Žalgiris“ net šešias ketvirtojo kėlinio minutes užrišo krepšį Eurolygos čempionams, bet patys tesukrapštė šešis taškus ir turėjo nusilenkti Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams 72:79. Po rungtynių žalgiriečių treneris Gintaras Krapikas kalbėjo apie neišnaudotą galimybę.

Riaušes Berlyne sukėlę „Galatasaray“ sirgaliai neleido pradėti rungtynių M.Pociui.

„Ketvirtajame kėlinyje turėjome galimybę, bet jos neišnaudojome. Štai kodėl ir pralaimėjome“, – sakė „Žalgirio“ specialistas.

Daugiau nei pusę kėlinio taškų nepelnę „Maccabi“ pabudo ir nurūko į priekį nebepavejamai.

„Mano žaidėjai bandė spausti varžovus, tikėjosi perimti kamuolius, bet kai žaidi prieš tokio meistriškumo komandą, tai padaryti nėra lengva“, – pripažino G.Krapikas.

“Kai spurtavome, vietoj to, kad toliau spaustume varžovus, mes atlyžome ir „Maccabi" tuo pasinaudojo, – treneriui antrino Jamesas Andersonas. – Be abejo, Tel Avive žaisti sunku, bet mes galime žaisti geriau. Aš pats šį sezoną žaidžiau kur kas geriau. Turėjome šansą nugvelbti pergalę išvykoje.“

Su 4 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais „Žalgiris" turi tik teorines galimybes patekti į Eurolygos ketvirtfinalį. Iki „Top 16“ etapo pabaigos kauniečiams liko trejos rungtynės.

„Žalgiriečiai gerai gynėsi, – pripažino „Maccabi“ strategas Guy‘us Goodesas. – Mums nepavyko sužaisti puolime taip, kaip norėjome. Bet svarbu, kad laimėjome ir priartėjome prie ketvirtfinalio. Buvo negražu. Turime žaisti geriau.“

Kitą trečiadienį „Žalgiris“ namuose priims Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.

Rezultatyviausi. „Žalgiris“ – A.Milaknis 19, L.Lekavičius 13 (6 rez. perd.), J.Andersonas 12 (6 rez. perd.), D.Songaila ir R.Javtokas (6 atk. kam.) po 8, W.Cherry 6, P.Jankūnas 4, E.Ulanovas 2.

„Maccabi“ – J.Pargo 26 (5/8 dvit., 4/6 trit., 4/5 baud.), D.Smithas 19, A.Tyusas 10, B.Randle‘as 8, S.Schortsanitis ir Y.Ohayonas (7 rez. perd.) po 6, M.Linhartas 3, J.Alexanderis 1.

Statistika. „Maccabi“ – „Žalgiris“ 79:72

Dvitaškiai: 19/38 (48 proc.) – 18/38 (47 proc.)

Tritaškiai: 8/20 (40 proc.) – 9/24 (37 proc.)

Baudų metimai: 17/22 (77 proc.) – 9/14 (64 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 35 – 36

Rezultatyvūs perdavimai: 15 – 16

Perimti kamuoliai: 6 – 5

Blokuoti metimai: 4 – 2