J. Valančiūnui – dvigubas dviženklis, „Raptors“ – sunki pergalė

J.Valančiūnas (ginasi) surinko dvigubą dviženklį.<br>„USA Today Sports“/“ScanPix“ nuotr.

Mar 19, 2015, 6:59 AM, atnaujinta Jan 9, 2018, 1:28 PM

Jonas Valančiūnas tvirtai žaidė po krepšiais – užtikrintai kovojo dėl kamuolio ir nekreipė dėmesio į varžovų gynybą, kai reikėjo mesti. Lietuvos rinktinės aukštaūgis dvigubu dviženkliu prisidėjo prie 11-os iš eilės „Toronto Raptors“ (41/27) pergalės namuose prieš „Minnesota Timberwolves“ (14/53) komandą.

„Raptors“ 105:100 (31:32, 23:22, 28:21, 23:25) nugalėjo „Timberwolves“ krepšininkus, kurie savo aikštėje nėra pralaimėję nuo 2004 metų sausio 21 dienos.

„Raptors“ komandai tai buvo antra pergalė iš eilės.

J.Valančiūnas tradiciškai pradėjo rungtynes starto penkete ir žaidė beveik 24 minutes. Jis pelnė 15 taškų (dvitaškiai: 7/9, baudų metimai: 1/2), atkovojo 15 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė, blokavo vieną metimą ir padarė dvi klaidas.

Po šio mačo „Raptors“ aistruoliai ne tik šventė pergalę, bet ir nerimavo.  „Raptors“ gynėjas Kyle'as Lowry trečiame kėlinyje skaudžiai griuvo ant nugaros. Jis paliko aikštę ir vėliau nežaidė.

Rezultatyviausias „Raptors“ gretose buvo D.DeRozanas. Jis pelnė 21 tašką. D.DeRozanas pataikė 12 baudų metimų iš tiek pat galimų, tačiau dvitaškių statistika jo nepuošė – 3 taiklūs metimai iš 13. Jis taip pat kartą mėgino pataikyti tritaškį ir buvo taiklus.

D.DeRozanas atkovojo 7 kamuolius.

15 taškų pelnė T.Rossas.

„Timwervoles“ komandoje K.Martinas atkovojo 7 kamuolius ir pelnė 37 taškus. C.Budingeris pelnė 19, o A.Wigginsas pridėjo 15 taškų.

„Raptors“ šiose rungtynėse teko rimtai pasistumdyti, kad iškovotų pergalę. Likus žaisti beveik 3 minutėms „Timberwolves“ atsiliko vos 96:98, tačiau Toronto ekipos krepšininkams pavyko spurtuoti ir išsiveržti į priekį 102:96. Po šio spurto „Timberwolves“ neatsigavo.

„Timberwolves“ komandoje nežaidė traumuoti  Kevinas Garnettas (kairio kelio skausmai) ir Niko Pekovičius (dešinės kojos čiurna). Jie iš šalies rungtynes stebėjo ketvirtą kartą iš eilės. Mačą praleido ir gynėjas Gary Nealas.

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?