NBA: mirtinas „Cavaliers“ puolimas ir R. Westbrooko šou

R.Westbrookas didina savo taškų kraitį.<br>AP nuotr.

Mar 19, 2015, 7:34 AM, atnaujinta Jan 9, 2018, 1:28 PM

Davido Blatto auklėtiniai vėl pademonstravo savo galią puolime, rezultatyviausias sezono žaidėjas Russellas Westbrookas gerokai padidino savo kraitį, o „San Antonio Spurs“ atsitiesė po gėdingo pralaimėjimo po pratęsimo prieš sudegusį sezoną turinčią „New York Knicks“ ekipą. NBA čempionate buvo sužaista 11 mačų.

Cleveland Cavaliers“ (44/26) 117:92 (23:26, 36:21, 35:26, 23:19) nugalėjo „Brooklyn Nets“ (27/39) krepšininkus ir įsirašė 14 pergalę iš eilės namuose. „Cavaliers“ komandoje septyni žaidėjai pasiekė dviženklį taškų skaičių, kai ekipai pavyko panaikinti 13 taškų deficitą pirmajame kėlinyje. „Cavaliers“ spurtavo 30:8 ir nebesidairė atgal.

T.Mozgovas ir J.R.Smithas pelnė po 17 taškų, L.Jamesas pridėjo 16 ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o K.Irvinas pelnė 10 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. „Nets“ komandoje 20 taškų pelnė D.Williamsas. B.Bogdanovičiaus sąskaitoje – 12 taškų.

Pildo kraitį

R.Westbrookas 36 taškais prisidėjo prie to, kad „Oklahoma City Thunder“ nutrauktų „Boston Celtics“ krepšininkų penkių iš eilės pergalių seriją. „Thunder“ savo aikštėje 122:118 (28:24, 25:33, 40:24, 29:37) nugalėjo „Celtics“ komandą.

Rezultatyviausias sezono žaidėjas taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo bei perėmė po 5 kamuolius.

Jau ne apgailėtini

„San Antonio Spurs“ išvykoje 114:103 (27:28, 36:26, 28:26, 23:23) nugalėjo „Milwaukee Bucks“ ekipą. NBA čempionų gerbėjai džiaugėsi, kad komanda iškovojo pergalę po to, kai nusileido „New York Knicks“ ekipai. „Spurs" treneris Greggas Popovichius pastarąjį pralaimėjimą vadino apgailėtinu.

Danny Greenas prie pergalės pridėjo 20 taškų, o Timas Duncanas – 19. Aukštaūgis atliko ir 7 rezultatyvius perdavimus.