„Pelicans“ be Anthony Daviso krito Fynikse

Dėl vietos atkrintamosiose kovojančių komandų dvikovą laimėjo „Phoenix Suns“ (36/33) komanda. Ji savo aikštėje 74:72 (21:15, 22:19, 12:19, 19:19) nugalėjo „New Orleans Pelicans“ (37/31) ekipą.

„Suns“ – „Pelicans“.<br>AP nuotr.

Mar 20, 2015, 7:48 AM, atnaujinta Jan 8, 2018, 5:38 PM

Trečiojo kėlinio pabaigą „Pelicans“ baigė laimėdama atkarpą 8:0 ir sumažino skirtumą iki 2 taškų (53:55). Prasidėjus lemiamam ketvirčiui svečiai persvėrė rezultatą (57:55).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 46 sekundėms Gordonas pataikė tritaškį ir sumažino skirtumą iki minimumo (72:73). Tiksint paskutinėms sekundėms Evansas atkovojo kamuolį, bet pergalingu galėjusio tapti dvitaškio nepataikė.

Svečiai žaidė be lyderio A.Daviso, kuris treniruotėje prieš rungtynes patyrė čiurnos traumą.

„Suns“ laimėjo nepaisant to, kad iš žaidimo atakavo 34,9 proc. taiklumu ir pataikė vos 2 iš 22 tolimų metimų.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė M.Morrisas, jis taip pat atkovojo 8 kamuolius. 16 taškų surinko ir 8 kamuolius atkovojo B.Wrightas. P.Tuckeris pelnė 12 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių.

Svečių ekipai 14 taškų surinko E.Gordonas, 12 pridėjo N.Cole'as, A.Ajinca surinko 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Kitos rungtynės

„New York Knicks“ – „Minnesota Timberwolves“ 92:95 (26:29, 20:25, 23:15, 16:16, 7:10)

„Houston Rockets“ – „Denver Nuggets“ 118:108

„Los Angeles Lakers“ – „Utah Jazz“ 73:80 (16:18, 20:15, 19:25, 18:22)