J. Hardenas pelnė 50 taškų, D. Motiejūnas šaudė pro šalį

J.Jardenas beveik pusę pelnytų taškų rinko baudų metimais.<br>AP nuotr.

Mar 20, 2015, 6:44 AM, atnaujinta Jan 8, 2018, 5:49 PM

Houston Rockets“ (46/22) lyderis J.Hardenas sužaidė kol kas rezultatyviausias savo karjeros rungtynes, o jo vedamas Teksaso klubas iškovojo dar vieną pergalę NBA reguliariajame sezone.

Ketvirtadienio vakarą „Rockets“ krepšininkai savo aikštėje 118:108 nugalėjo „Denver Nuggets“ (26/43) ekipą.

Mače siautėjęs J.Hardenas per 40 žaidimo minučių pelnė 50 taškų (8/15 dvit., 4/12 trit, 22/25 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Iki šių rungtynių J.Hardeno rezultatyvumo rekordas buvo 46 taškai.

Jo šou stebėjo ir „Rockets“ klubo legendos – Hakeemas Olajuwonas, Clyde'as Dexleris ir kiti, kurie per didžiąją rungtynių pergalę buvo pasveikinti su jubiliejumi – prieš 20 metų šių krepšininkų karta iškovojo „Rockets“ komandai NBA čempionų žiedus.

T.Ariza šeimininkams pelnė 17 taškų, J.Smithas – 12, P.Beverly – 10. Tiek pat taškų per 8 žaidimo minutes spėjo pelnyti T.Jonesas, tačiau puolėjas pirmajame kėlinyje patyrė traumą ir aikštėje daugiau nepasirodė.

D.Motiejūnas rungtynes pradėjo starto penkete, žaidė ilgiausiai iš visų savo komandos žaidėjų – 37 minutes, per kurias dažniau šaudė pro šalį ir pelnė 7 taškus (3/9 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė tris kamuolius ir tris kartus suklydo.

Denverio komandai po 23 taškus pelnė W.Chandleris ir R.Foye, 19 – K.Fariedas (12 atk. kam.), 13 – J.Nelsonas, 12 – T.Lawsonas (10 rez. perd.).

Šeštadienį „Rockets“ namie priims „Phoenix Suns“ krepšininkus.