J.Mačiulis parvežė blogą žinią „Žalgiriui“, L.Kleizai – nesėkmė

L.Kleiza lemiamu metu nebeprikėlė Stambulo klubo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 20, 2015, 9:46 PM, atnaujinta Jan 8, 2018, 3:30 PM

Jonas Mačiulis su Madrido „Real“ nuliūdino Kauno „Žalgirį“. Ispanijos ekipa Eurolygos „Top 16“ etapo rungtynėse svečiuose 69:85 (15:19, 20:22, 18:28, 16:16) neatsilaikė prieš Atėnų „Panathinaikos“.

Ketvirtąją vietą E grupėje užimantys graikai jau turi dviem pergalėmis daugiau nei „Žalgiris“. Iki „Top 16“ etapo pabaigos liko trys rungtynės, todėl žalgiriečių likimas – ne vien jų rankose.

J.Mačiulis į buvusios komandos krepšį per 17 minučių įmetė 2 taškus (2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, suklydo ir prasižengė po 1 kartą.

Jaycee Carrollas „Real“ komandai pelnė 16, Rudy Fernandezas – 12 taškų.

Nikos Pappas nugalėtojams surinko 22, DeMarcusas Nelsonas – 16, Jamesas Gistas – 13 taškų.

L.Kleiza išnaudojo pražangų limitą

Linas Kleiza trumpam sugrįžo į Stambulą, bet į Milaną skris tuščiomis. „Emporio Armani“ komanda“ „Top 16“ varžybose 77:98 (14:22, 31:20, 16:23, 16:33) nusileido „Fenerbahce Ulker“ krepšininkams.

Puolėjas aikštėje praleido 21 minutę, pasižymėjo 8 taškais (1/3 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, bet 5 kartus prasižengė.

Kai „Emporio Armani“ ketvirtajame kėlinyje dar bandė kabintis į rungtynes, L.Kleiza pelnė 5 taškus ir padėjo sumažinti skirtumą 69:75. Vis dėlto lietuvis užsidirbo penktąją pražangą, o „Fenerbahce“ galingu spurtu užbaigė susitikimą.

MarShonas Brooksas pralaimėjusiems pelnė 21, Alessandro Gentile – 19 taškų.

Nugalėtojams Bojanas Bogdanovičius surinko 25, Janas Vesely – 14, Nemanja Bjelica – 13 taškų.

Šeštoje vietoje F grupėje žengiančios Milano komandos galimybės patekti į ketvirtfinalį – minimalios.

Jas dar labiau sumažino Vitorijos „Laboral Kutxa“, namuose 74:73 (19:23, 17:15, 17:17, 21:18) palaužė Pirėjo „Olympiakos“.

Po 5 pergales turinčios „Anadolu Efes“ ir „Laboral Kutxa“ kovoja dėl ketvirtosios vietos, o artimiausi persekiotojai nuo jų atsilieka dviem pergalėmis.

Nugalėtojams Mike‘as Jamesas pelnė 17 (6 atk. kam., 5 per. kam.), Davis Bertanis – 15, Fabienas Causeur – 13 taškų.

Giorgos Printezis pralaimėjusiems surinko 15, Othello Hunteris – 14 taškų.