R. Westbrookas vėl siautėjo, „Cavaliers“ – atkrintamosiose

R.Westbrookas ir vėl užfiksavo trigubą dviženklį<br>AP nuotr.

2015-03-21 09:15, atnaujinta 2018-01-08 15:07

Kol vieni nerimauja, kad naudingiausias NBA krepšininkas Kevinas Durantas veikiausiai praleis visą sezoną, „Cleveland Cavaliers“ švenčia. „Cavaliers“ 95:92 (25:20, 20:21, 27:31, 23:20) nugalėjo „Inidana Pacers“ krepšininkus ir užsitikrino vietą atkrintamajame etape.

Tai buvo 15-oji „Cavaliers“ pergalė namuose, o komanda į atkrintamąjį etapą pateko pirmą kartą nuo 2010 metų, kai klubą paliko LeBronas Jamesas.

Iš „Miami Heat“ į „Cavaliers“ grįžęs L.Jamesas prie šios pergalės prisidėjo 29 taškais, iš kurių trylika pelnė ketvirtajame kėlinyje. Paskutiniame ketvirtyje 11 taškų jis pelnė iš eilės ir suteikė „Cavaliers“ pranašumą 93:92. Tiesa, daug plojimų sulaukė Imanas Shumpertas, atkovojęs itin svarbų kamuolį, o tada pataikęs du baudų metimus, paskutinėmis sekundėmis.

„Pacers“ komandoje George'as Hillas pelnė 24 taškus. „Pacers“ ekipos viltys žaisti atkrintamajame etape po truputėlį nyksta.

Ir vėl siautėjo

Russellas Westbrookas ir vėl užfiksavo trigubą dviženklį, kai pelnė 36 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. R.Westbrookas pelnė 17 taškų ketvirtajame kėlinyje bei sumetė visus 17 baudų metimus. „Thunder“ komanda 123:115 (34:35, 27:33, 29:27, 33:20) nugalėjo „Atlanta Hawks“ krepšininkus.

R.Westbrookui tai buvo septintasis trigubas dviženklis po Visų žvaigždžių savaitgalio pertraukos ir devintas šį sezoną. Per karjerą jis užfiksavo 17 trigubų dviženklių.

Tačiau pergalę aptemdė nemaloni žinia – NBA MVP titulą ginantis K.Durantas dėl dešinės kojos skausmų gali praleisti visą sezoną.

Rytų konferencijos lyderės „Hawks“ komandos žaidėjas Pero Antičius pelnė daugiausia taškų karjeroje NBA – 22.