Donatas Motiejūnas – vėl rezultatyviausias komandoje

„Suns“ krepšininkas Ericas Bledsoe žaidė itin veržliai. Jis nukalė kelią į pergalę.<br>AP nuotr.

Mar 22, 2015, 7:59 AM, atnaujinta Jan 8, 2018, 2:10 PM

Hjustone „Rockets“ komandos lyderis Jamesas Hardenas šeštadienio vakarą per mačą su Fynikso „Suns“ dažnai šaudė pro šalį, todėl šeimininkams buvo labai sunku. Dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojanti „Suns“ pasiekė pergalę 117:102.

Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo 38 minutes aikštėje praleidęs Donatas Motiejūnas. Lietuvis pelnė 18 taškų. Joshas Smithas surinko 17 taškų, J.Hardenas – 16, Trevoras Ariza – 15.

Lietuvis pataikė 6 dvitaškius iš 10, 1 tritaškį iš 3, vienintelį baudos metimą. Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius ir net 6 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį.

Ketvirtadienį net 50 taškų mače su „Denver Nuggets“ pelnęs J.Hardenas šįsyk pataikė vos 5 metimus iš 19.

„Rockets“ komandą pražudė karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekęs „Suns“ krepšininkas Ericas Bledsoe. Gynėjas pelnė 34 taškus.

„Suns“ pirmavo 15 taškų persvara ketvirtajame kėlinyje, kai Hjustono krepšininkai staiga spurtavo 14:4 ir buvo sumažinę skirtumą (100:105) likus 5 minutėms. Bet paskui pustrečios minutės nė viena komanda nepelnė taškų, kol P.J.Tuckeris pataikė tritaškį ir pradėjo „Suns“ lemtingą pabėgimą (12:0).

Vakarų konferencijoje „Rockets“ (46 pergalės ir 23 pralaimėjimai) žengia trečia. „Suns“ (37 ir 33) – dešimta.

Kitų NBA rungtynių rezultatai: „Indiana Pacers“ – „Brooklyn Nets“ 111:123, „Detroit Pistons“ – „Chicago Bulls“ 107:91, „Memphis Grizzlies“ – „Portland Trail Blazers“ 97:86, „Golden State Warriors“ – „Utah Jazz“ 106:91.

„Nauja diena“: kodėl darbo imigrantai svarbūs Lietuvos ekonomikai?