D. Sabonis triuškinamu žaidimu nupūtė dar vieną NCAA ekipą

Domantas Sabonis NCAA „Kovo beprotybėje“ įjungė aukštesnę pavarą. Galingas 18 metų 207 cm ūgio lietuvio žaidimas iš atkrintamųjų varžybų pašalino dar vieną komandą. „Gonzaga Bulldogs“ krepšininkai trečiajame NCAA „Kovo beprotybės“ etape 87:68 (46:29, 41:39) nukovė „Iowa Hawkeyes“ ekipą.

D.Sabonis sužaidė vienas sėkmingiausių sezono rungtynių.<br>„AFP/USA Today Sports“/“Scanpix“ nuotr.

Mar 23, 2015, 6:24 AM, atnaujinta Jan 8, 2018, 1:06 PM

Gonzagos universiteto pirmakursis sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių.

Nuo suolo pakilęs D.Sabonis per 27 minutes pelnė 18 taškų (6/10 dvit., 6/8 baud.), sugriebė 9 atšokusius kamuolius ir prasižengė 3 kartus.

Tai buvo rezultatyviausios D.Sabonio rungtynės nuo sausio 15-osios. Rezultatyviau jis yra žaidęs tik lapkričio 22-ąją, kai surinko 19 taškų.

Pirmajame kėlinyje aukštaūgis pasižymėjo galingu dėjimu kaire ranka, nepaisant varžovo bandymo blokuoti metimą.

Po efektingo epizodo Sietlo „Key“ arenoje D.Sabonis riaumojo it Gonzagos universiteto namų aikštėje.

Rezultatyviau už Arvydo Sabonio sūnų „Bulldogs“ gretose žaidė tik 24 taškais pasižymėjęs Kyle‘as Wiltjeris. Kevinas Pangosas pridėjo 16, Gary Bellas jaunesnysis – 10 taškų.

Pralaimėjusiems Jarrodas Uthoffas įmetė 20 taškų.

„Bulldogs“ į aštuntfinalį pateko pirmą kartą nuo 2009-ųjų. Kitame etape Gonzagos laukia UCLA krepšininkai, šį sezoną iškovoję 22 pergales ir patyrę 13 pralaimėjimų.

„Bulldogs“ per 36 mačus šventė 34 pergales.