Autsaideriai nepasinaudojo proga antrą kartą nubausti „Cavs“

„Cavaliers“ – „76ers“.<br>AP nuotr.

Mar 30, 2015, 8:07 AM, atnaujinta Jan 8, 2018, 12:22 AM

Cleveland Cavaliers“ (48/27) komanda savo aikštėje 87:86 (26:20, 27:25, 19:24, 15:17) palaužė „Philadelphia 76ers“ (18/56) ekipą.

Viena Rytų konferencijoje lyderių „Cavaliers“ nebuvo lengva kautis su konferencijos autsaideriais. Juo labiau, kad kartą šį sezoną Klivlando klubas jau yra pralaimėjęs „76ers“.

Tačiau svarbiausia buvo pergalė, leidžianti kiek tvirčiau jaustis antroje vietoje Rytų konferencijoje.

„Svarbiausia, rasti būdą laimėti. Tuo paremta ši lyga. Nesvarbu, kaip tai padarysi“, – sakė „Cavaliers“ lyderis L.Jamesas.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms T.Mozgovas pelnė 2 taškus ir išvedė šeimininkus į priekį 87:83, netrukus į tai tritaškiu atsakė R.Covingtonas ir sumažino skirtumą iki minimumo.

Tai buvo paskutiniai taškai šiose rungtynėse, per likusias 4 minutes komandoms pasižymėti nepavyko.

Likus 2 sekundėms R.Covingtonas stojo mesti baudų, kurios galėjo išplėšti pergalę „76ers" tačiau jos abi skriejo pro šalį.

Iš viso jis svečiams pelnė 19 taškų. Po 11 taškų surinko I.Smithas ir F.Aldemiras, pastarasis atkovojo 10 kamuolių.

Nugalėtojams L.Jamesas pelnė 20 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. K.Irvingas pelnė 17 taškų. T.Mozgovas surinko 14 taškų ir sugriebė 10 kamuolių. Dvigubą dviženklį surinko ir K.Love, jis pelnė 10 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių.