T. Delininkaitis Graikijoje patyrė čiurnos traumą

T.Delininkaitis spėjo sužaisti 7 minutes ir pelnė 7 taškus.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

2015-03-30 18:52, atnaujinta 2018-01-07 22:52

Tomas Delininkaitis Graikijoje patyrė traumą. 32 metų 190 cm ūgio Atėnų AEK krepšininkas per rungtynes su Salonikų „Aris“ komanda nesėkmingai nusileido ant parketo. Gynėjas artėjant didžiajai pertraukai veržėsi po varžovų krepšiu ir po šuolio pakreipė dešinę čiurną.

Ar trauma labai rimta – dar neaišku.

AEK rungtynes laimėjo 93:77. T.Delininkaitis spėjo sužaisti 7 minutes ir pelnė 7 taškus, metęs šimtu procentų – dvitaškiai: 1/1, tritaškiai: 1/1, baudų metimai: 1/1. Per šį laiką jis surinko 9 naudingumo balus.