„Šiauliai“ po pratęsimo apgynė BBL čempionų titulą

„Šiaulių“ klubas antrus metus iš eilės iškovojo Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionų taurę. Šiauliečiai atsakomosiose finalo rungtynėse 88:80 (18:17, 14:21, 29:19, 13:15, 14:8) nugalėjo „Ventspils“ klubą ir atsirevanšavo už pralaimėjimą Latvijoje.

„Šiaulių" triumfas.<br>G.Šiupario nuotr.

Apr 1, 2015, 9:30 PM, atnaujinta Jan 7, 2018, 6:27 PM

Pirmąjį mačą „Ventspils“ laimėjo 70:68.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 6 minutėms G.Leonavičius smeigė tritaškį ir šeimininkų persvarą padidino iki 7 taškų (74:67).

Vis dėlto, per likusį laiką „Šiauliai" taškų nebesurinko, tuo tarpu varžovams leido įmesti 5. Rezultatas 74:72 reiškė, kad prireiks pratęsimo.

„Šiauliai“: R.Giedraitis 22, G.Leonavičius ir J.Jucikas po 18, R.Alijevas 12,R.Olanderis 8, V.Šulskis 7, J.Allenas 3.

„Ventspils“: K.Janicenokas 18, H.Grantas 17, A.Vaigoras 12, M.Meiersas 10, A.Butjankovas 7, A.Ate 6, Z.Peinersas 5, N.Gkikas 3, T.Barniesas 2.