Pusšimtį taškų pelnęs J. Hardenas vedė į pergalę „Rockets“

„Houston Rockets“ (51/24) komanda nesitraukia iš kovos dėl antrosios vietos Vakarų konferencijoje. Ji savo aikštėje 115:111 (35:25, 23:30, 39:31, 18:25) nugalėjo „Sacramento Kings“ (26/48) klubą. Tiek pat pergalių ir pralaimėjimų turi antroje vietoje esanti „Memphis Grizzlies“.

J.Hardenas pelnė 51 tašką.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 2, 2015, 7:23 AM, atnaujinta Jan 7, 2018, 6:17 PM

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus aštuonioms minutėms šeimininkai pirmavo 9 taškais, tačiau tuomet varžovai laimėjo atkarpą 9:2 ir sumažino skirtumą iki 2 (102:104).

Iniciatyvos ėmėsi J.Hardenas, jis pataikė 8 taškus iš eilės, o „Rockets“ susikrovė dviženklę persvarą 112:102.

„Rockets“ ekipoje vis dar dėl nugaros skausmų nežaidė puolėjas iš Lietuvos Donatas Motiejūnas, šį kartą nerungtyniavo ir po traumos atsigaunantis Dwightas Howardas.

Amerikietis turėtų pasirodyti aikštėje ketvirtadienį rungtynėse su „Dallas Mavericks“. Kada į aikštę grįš D.Motiejūnas dar neaišku.

Nugalėtojus į pergalę vedė Jamesas Hardenas. Jis per 37 su puse minutės sumetė 51 tašką ir pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą. Jis pataikė 8 tolimus metimus iš 9, be to atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet ir 7 kartus suklydo.

22 taškus pelnė Trevoras Ariza, 16 pridėjo Terrence'as Jonesas.

Svečių komandai lietuvių kilmės kanadietis Nikas Stauskas per 16 minučių surinko 5 taškus (1/3 dvitaškis, 1/3 tritaškis), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo.

Rezultatyviausiai žaidė DeMarcusas Cousinsas, surinkęs 24 taškus ir atkovojęs net 21 kamuolį. 18 taškų pridėjo Omri Casspi, Jasonas Thompsonas surinko 16 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.