„Real“ pergalę apkartino Rudy Fernandezo trauma

R.Fernandezas spėjo pelnyti 5 taškus.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

Apr 5, 2015, 4:41 PM, atnaujinta Jan 7, 2018, 12:12 PM

Madrido „Real“ klubas Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo 22-ąją pergalę. Jis išvykoje 80:74 (14:14, 28:19, 21:22, 17:19) nugalėjo Saragosos CAI komandą.

Pergalę „Real“ ekipai apkartino Rudy Fernandezo trauma. Antrojo kėlinio pradžioje jis susižeidė nugarą ir komandos personalo padedamas paliko aikštę.

Jis per 10 minučių pelnė 5 taškus.

Nugalėtojams Jonas Mačiulis per 16 su puse minutės pelnė 7 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškis), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jaycee Carrollas nugalėtojams pelnė 14 taškų, Sergio Rodriguezas pridėjo 12.

Šeimininkų komandai 21 tašką surinko Stevanas Jelovacas, jis taip pat atkovojo 7 kamuolius. Rasko Katičius pelnė 16 taškų.

Kitose rungtynėse Vitorijos „Laboral Kutxa“ komanda išvykoje 56:91 (19:22, 10:24, 14:23, 13:22) pralaimėjo 12-ąją poziciją užimančiai Tenerifės „Iberostar“ ekipai.

Svečių ekipoje įsitvirtinti bandęs 17-metis Tadas Sedekerskis per 10 min. į krepšį nemetė, kartą prasižengė ir suklydo.

Rezultatyviausias buvo M.Jamesas, pelnęs 16 taškų, M.Begičius pridėjo 15.