Iš Jono Valančiūno ir „Raptors“ pergalę atėmė vienas metimas

J.Valančiūnas ginasi prieš pergalingą metimą pataikiusį M.Smartą.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Apr 5, 2015, 9:06 AM, atnaujinta Jan 7, 2018, 12:45 PM

Atkakli NBA dvikova Velykų naktį vyko Toronte. Vietos „Raptors“ (45/32) paskutinę pratęsimo sekundę 116:117 (24:15, 23:32, 23:34, 34:23, 12:13) nusileido „Boston Cletics“ (35/42) klubui.

Likus pusei minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos DeMaras DeRozanas dvitaškiu iš lygino rezultatą (112:112). Tuomet Evanas Turneris pelnė 2 taškus, bet D.DeRozanas dar kartą išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

Čia atkakli kova tęsėsi iki paskutinės sekundės. Likus 18 sekundžių svečiai pirmavo 115:113. Tuomet D.DeRozanas atmetė kamuolį prie tritaškio linijos buvusiam Lou Williamsui, o šis pataikė iš toli ir persvėrė rezultatą (116:115).

Vis dėlto, džiaugtis buvo per anksti. Paskutinę sekundę Marcusas Smartas atkovojo kamuolį po netaiklaus Isaiah Thomaso metimo ir pelnė 2 taškus, išplėšdamas Bostono ekipai svarbią pergalę.

„Tai valia ir pasiryžimas. Šioje komandoje esantys vaikinai yra kovotojai. Mes nemėgstame pralaimėti, ypač, kai prieš tai turėjome rungtynes, kuriose žaidėme taip prastai“, – sakė M.Smartas. Penktadienį „Celtics“ nusileido „Milwaukee Bucks“ komandai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Jonas Valančiūnas per 33 minutes surinko 12 taškų (5/12 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė.

Net 38 taškus „Raptors“ ekipai pelnė D.DeRozanas, L.Williamsas surinko 27 taškus, 18 pridėjo Tyleris Hansbroughas (8 atk. kam.).

Nugalėtojams I.Thomas pelnė 25 taškus, Tyleris Zelleris surinko 20 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. E.Turneris pridėjo 18 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Po šios pergalės „Celtics“ pakilo į aštuntąją Rytų konferencijoje, iš ten išstūmusi „Miami Heat“. „Raptors“ liko ketvirtoje vietoje.