NBA superžvaigždžių dvikovą Oklahomoje laimėjo J. Hardenas

Rungtynių akimirka.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Apr 5, 2015, 11:38 PM, atnaujinta Jan 7, 2018, 11:45 AM

Houston Rockets“ (53/24) NBA čempionate iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Ji išvykoje 115:112 (27:17, 28:30, 28:30, 32:35) nugalėjo „Oklahoma City Thunder“ (42/35) ekipą. Pastarajai tai buvo trečioji iš eilės nesėkmė.

Iki kėlinio pabaigos likus 3 minutėms rezultatas buvo lygus (100:100). Tuomet Jamesas Hardenas smeigė du tolimus metimus ir pridėjo dvitaškį, bei išvedė „Rockets“ į priekį 108:101.

Varžovams pabėgus iniciatyvos ėmėsi „Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas. Jis pataikė 2 tritaškius iš eilės ir likus mažiau nei pusei minutės sumažino skirtumą iki 3 taškų (107:110).

Likus 8 sekundėms Anthony Morrow pataikė iš toli ir sumažino skirtumą iki 2 taškų (112:114). Corey Breweris pataikė vieną baudą iš dviejų (115:112), bet per likusias 3 sekundes šeimininkams išplėšti pratęsimo nepavyko.

Nugalėtojų komandoje dėl nugaros skausmų vis dar nerungtyniauja puolėjas iš Lietuvos Donatas Motiejūnas.

„Rockets“ į pergalę vedė J.Hardenas, pelnęs 41 tašką (6/13 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 11/13 baudos), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Mačo pabaigoje jis pelnė 8 taškus iš eilės ir sukrovė „Rockets“ 7 taškų pranašumą (108:101). Likus pusei minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos lyderis turėjo palikti aikštę dėl išnaudoto pražangų limito.

Po traumos sveikstantis Dwightas Howardas surinko 22 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Joshas Smithas pelnė 14 taškų.

„Thunder“ įžaidėjas R.Westbrookas surinko 40 taškų (8/18 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 12/15 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir penkiskart prasižengė. Tai buvo 11-asis jo trigubas dviženklis šį sezoną.

22 taškus šeimininkams pelnė A.Morrow, Enesas Kanteris pridėjo 21 tašką ir atkovojo 17 kamuolių.