Lyderius nukovusi „Pelicans“ šoka į atkrintamųjų traukinį

„Golden State Warriors“ (63/15) ekipa patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Čempionato lyderė išvykoje 100:103 (27:19, 28:24, 23:36, 22:24) nusileido „New Orleans Pelicans“ (42/35) komanda.

„Pelicans“ – „Warriors“.<br>AP nuotr.

Apr 8, 2015, 8:37 AM, atnaujinta Jan 7, 2018, 8:29 AM

Ši pakilo į aštuntąją vietą Vakarų konferencijoje, iš kurios išstūmė „Oklahoma City Thunder“. Atkrtintamosiose varžybose „Pelicans“ nežaidė nuo 2011-ųjų.

Likus pusei minutės rezultatas dar buvo lygus 100:100. Tyreke'as Evansas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir išvedė šeimininkus į priekį.

Stephenas Curry dvitaškis buvo netaiklus, o Draymondas Greenas buvo priverstas prasižengti. Anthony Davisas sumetė abi baudas (103:100).

S.Curry paskutinę sekundę dar spėjo išmesti tritaškį, tačiau jis tikslo nepasiekė.

A.Davisas nugalėtojams pelnė 29 taškus, iš jų 23 sumetė antroje rungtynių pusėje. Jis pataikė svarbius baudos metimus likus 9 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

20 taškų nugalėtojams pelnė Quincy Pondexteris. Po 12 pridėjo T.Evansas (9 rez. perd.) ir Ryanas Andersonas (9 atk. kam.).

„Warriors“ ekipai S.Curry pelnė 25 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

D.Greenas surinko 24 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. Po 8 taškus pridėjo Andrew Bogutas ir Marreese Speightsas.

„Warriors“ antradienį po 12 iš eilės pergalių sustabdė čempionė „San Antonio Spurs“.

Dėl aštuntosios vietos Vakarų konferencijoje kovojanti „Thunder“ (42/36) savo aikštėje 88:113 (10:29, 31:34, 16:25, 31:25) nusileido „San Antonio Spurs“ (52/26) ekipai.

Nugalėtojams Kawhi Leonardas pelnė 26 taškus, po 12 pridėjo Timas Duncanas (9 atk. kam.) ir Marco Belinelli.

Šeimininkams 17 taškų surinko Russelas Westbrookas. 11 taškų pelnė Jeremy Lambas, po 10 surinko Dionas Waitersas ir Perry Jonesas.

„Spurs“ Vakarų konferencijoje užima šeštąją vietą.