G. Paugaitė tapo Baltarusijos krepšinio čempione

Minsko „Cmoki“ komandai atstovavusi Giedrė Paugaitė tapo Baltarusijos krepšinio čempione. „Cmoki“ finalo serijoje 3:2 nugalėjo kitą sostinės ekipą „Garyzont“, o G.Paugaitė buvo išrinkta naudingiausia finalo žaidėja.

G.Paugaitė buvo išrinkta naudingiausia finalo žaidėja.<br>P.Mantauto nuotr. iš archyvo

Apr 9, 2015, 3:55 PM, atnaujinta Jan 7, 2018, 5:17 AM

Trečiadienį lemiamose finalo rungtynėse „Cmoki“ savo aikštėje nugalėjo „Garyzont“ komandą 55:46. 24 metų 193 cm ūgio G.Paugaitė prie paskutinės sezono pergalės prisidėjo 7 taškais ir 12 atkovotų kamuolių.

Visas finalo mūšis vyko labai lygiai. Po kovo pabaigoje „Cmoki“ aikštėje vykusių pirmų dvejų rungtynių serijos rezultatas buvo 1:1, pirmąjį balandžio savaitgalį „Garyzont“ salėje ekipos vėl pasidalijo po pergalę.

Vis dėlto paskutinėje čempionato dvikovoje geriau žaidė čempionės vardą apgynusi „Cmoki“. Naudingiausios finalo krepšininkės prizu apdovanota G.Paugaitė lemiamoje serijoje pelnydavo 9,8 taško ir atkovodavo 10,4 kamuolio. Jos viso sezono vidurkiai buvo 10,5 taško ir 7,3 kamuolio. Prieš mėnesį G.Paugaitė ir jos komanda iškovojo kitą trofėjų – „Cmoki" tapo Baltijos lygos čempione.

„Cmoki“ krepšininkėms nepavyko tik Baltarusijos taurės finale, kuriame buvo nusileista Gardino „Alimpija“ komandai.