Kauno „Aisčių-LSU“ komanda – per žingsnį nuo LMKL bronzos

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažojo finalo serijos rungtynėse Kauno „Aistės-LSU“ išvykoje 68:59 (13:17, 10:17, 28:16, 17:9) palaužė Klaipėdos „Fortūnos“ klubą.

N.Skadaitė nugalėtojoms pelnė 29 taškus.<br>L.Šilkaičio nuotr.

2015-04-09 20:48, atnaujinta 2018-01-07 04:41

Serijos iki trijų pergalių rezultatas yra 2:0, o kitas susitikimas vyks balandžio 13 dieną, pirmadienį, Kaune.

„Fortūnos“ ekipa nuo pat mačo pradžios pademonstravo ryžtą išlyginti serijos rezultatą ir sužaidus 5 minutes pirmavo 12:0. „Aistės-LSU“ greitai atsigavo po šalto dušo ir priartėjo (11:14), o kėlinys baigėsi viešnioms atsiliekant 13:17.

Antrajame ketvirtyje šeimininkės vėl susigrąžino iniciatyvą ir, po spurto 10:2, po dvidešimties žaidimo minučių pirmavo dviženkliu skirtumu – 34:23.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Nors „Fortūna“ sužaidus 7 minutes dar buvo priekyje 46:37, „Aistės“ sužaidė galingą atkarpą (14:2) ir pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį – 51:48. Agnės Černeckytės dvitaškis kiek pagerino klaipėdiečių nuotaikas prieš lemiamą atkarpą – 50:51.

Ramunės Kumpienės auklėtinės sėkmingai startavo ketvirtajame kėlinyje bei persvėrė rezultatą savo naudai – 56:51. Užsitęsusią viešnių tylą nutraukė Lauros Svarytės, Neringos Skadaitės ir Jolantos Marmienės tritaškiai – 60:56. „Fortūna“ iš duobės neišlipo ir po minutės pertraukėlės, nes dvitaškį pridėjo N.Skadaitė – 62:56. Abiems komandoms apsikeitus tiksliomis atakomis, likus žaisti pusantros minutės „Aistės-LSU“ išliko arčiau pergalės – 64:59. N.Skadaitė likus 50 sekundžių pelnė dar du taškus ir taip įtvirtino savo komandos pergalę.

„Fortūna“: M.Solopova 14 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), L.Aglinskaitė 12 (1/7 tritaškiai), M.Grigalauskytė 10 (6 atk. kam.)

„Aistės-LSU“: N.Skadaitė 29 (9/17 dvitaškiai), J.Marmienė 15 (6 atk. kam.), L.Svarytė 13 (9 atk. kam.).