M. Kuzminsko ir „Unicaja“ pergalė atvėrė duris turkams

„Unicaja“ – „Laboral Kutxa“.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2015-04-09 23:04, atnaujinta 2018-01-07 04:32

Eurolygos „Top 16“ etape šią savaitę žaidžiamos paskutiniojo, 14-ojo turo rungtynės. Stambulo „Anadolu Efes“ komanda svarbiose F grupės rungtynėse išvykoje 72:83 (12:23, 21:18, 22:18, 17:24) nusileido Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipai ir nepasinaudojo proga iškart užsitikrinti vietos ketvirtfinalyje.

Visą pirmąją rungtynių pusę šeimininkai pirmavo, bet trečiojo kėlinio pabaigoje svečiams pavyko išlyginti rezultatą (52:52). Vis dėlto, pakreipti mačo į savo pusę jiems nepavyko.

Nugalėtojams A.Goudelockas pelnė 24 taškus. B.Bogdanovičius prie pergalės pridėjo 17 taškų, J.Vesely – 10.

Svečių komandai 12 taškų surinko B.Batukas, po 11 pridėjo S.Perperoglou ir N.Krstičius (7 atk. kam.).

„Fenerbahce Ulker“ vietą kitame etape užsitikrino anksčiau.

Duris į ketvirtfinalį „Anadolu Efes“ ekipai atvėrė Malados „Unicaja“ komanda. Ji savo aikštėje 93:84 (20:16, 23:20, 27:23, 23:25) nugalėjo Vitorijos „Laboral Kutxa“ ir pergalingai baigė sezoną Eurolygoje.

Nugalėtojams Mindaugas Kuzminskas per 18 minučių pelnė 9 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo ir perėmė vieną kamuolį.

17 taškų prie pergalės pridėjo R.Toolsonas, 15 – J.Grangeris.

Svečiams F.Causeuras pelnė 21 tašką ir atkovojo 7 kamuolius. 16 taškų pridėjo F.San Emeterio (8 atk. kam.). 12 pelnė D.Adamsas.

Linas Kleiza ir Milano „Emporio Armani“ su Eurolyga atsisveikino pralaimėjimu. Italijos klubas savo aikštėje 79:88 (15:23, 19:32, 21:18, 24:15) nusileido Maskvos CSKA ekipai.

L.Kleiza šeimininkams per 14 minučių pelnė 7 taškus, atkovojo kamuolį ir kartą suklydo.

18 taškų surinko S.Samuelsas, 15 pridėjo A.Gentile, 13 – M.Brooksas.

CSKA ekipai 19 taškų pelnė S.Kaunas, po 14 pridėjo A.Kirilenka (7 atk. kam.) ir A.Voroncevičius.

E grupės rungtynėse išvykoje čempionės titulą ginanti Tel Avivo „Maccabi“ 73:64 (21:17, 20:17, 12:17, 20:13) nugalėjo Berlyno ALBA krepšininkus. Šiems durys į ketvirtfinalį užsivėrė.

Nugalėtojams D.Smithas pelnė 28 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. B.Randle pridėjo 13 taškų, S.Schortsanitis – 10.

Šeimininkams po 10 taškų surinko A.Renfroe (6 atk. kam., 9 rez. perd.), J.McLeanas ir L.Radoševičius.

Kitose E grupės rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ išvykoje 68:69 (7:16, 19:14, 19:14, 12:25) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai, bet nepaisant to grupėje užėmė ketvirtąją vietą ir į kitą etapą pateko.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 20 sekundžių N.Pappas pataikė iš toli ir išvedė svečius į priekį (68:67).

Pergalingais aikštės šeimininkams tapo B.Marjanovičiaus baudos metimai kėlinio pabaigoje (69:68).

Nugalėtojams N.Kaliničius pelnė 14 taškų, B.Marjanovičius surinko 12 taškų ir atkovojo 16 kamuolių. Po 11 taškų pelnė M.Williamsas, L.Mitrovičius ir J.Blažičius.

Svečiams 15 taškų pelnė E.Batista, 12 pridėjo D.Diamantidis, 11 – N.Pappas.