NBA: C. Curry rekordas ir tragiškas „Heat“ kėlinys

NBA čempionate „Chicago Bulls“ (47/32) komanda išvykoje 89:78 (20:18, 12:33, 33:8, 24:19) nugalėjo „Miami Heat“ (35/44) komandą.

„Warriors“ – „Trail Blazers“.<br>USA Today/Scanpix nuotr.

Apr 10, 2015, 8:33 AM, atnaujinta Jan 7, 2018, 4:18 AM

Rytų konferencijoje „Bulls“ užima trečiąją vietą, tuo tarpu „Heat“ vis dar kovoja dėl vietos atkrintamosiose.

Pau Gasolis prie pergalės pridėjo 16 taškų ir atkovojo 15 kamuolių. Aaronas Brooksas ir Tajus Gibsonas pelnė po 14 taškų. Pastarasis dar atkovojo 12 kamuolių.

„Rungtynėse viskas pasikeitė, kai pradėjome juos spausti, agresyviau kautis dėl kamuolių, neleidome kartoti metimų“, – sakė P.Gasolis.

Po dviejų kėlinių, kai trečiąjį ketvirtį šeimininkai laimėjo 33:12, o „Bulls“ pademonstravo prasčiausią pataikymą sezone, „Heat“ pirmavo 51:32.

„Tai buvo baisu“, – sakė Joakimas Noah.

Vis dėlto, po ilgosios pertraukos viskas pakrypo į kitą pusę. „Heat“ pranašumas ištirpo greičiau, nei per dešimt minučių, kai trečiajame kėlinyje jie prametė pirmuosius 12 metimų ir sugebėjo surinkti vos 8 taškus.

„Heat“ ekipai Hassanas Whiteside'as pelnė 19 taškų ir atkovojo 16 kamuolių. Dwane'as Wade'as pelnė 9 taškus, pataikęs vos 4 iš 20 metimų. Goranas Dragičius pelnė 15 taškų, o Michaelas Beasley pridėjo 13.

Čempionato lyderė „Golden State Warriors“ (64:15) komanda išvengė trečiojo pralaimėjimo iš eilės. Ji savo aikštėje 116:105 (30:27, 27:27, 27:30, 32:21) nugalėjo „Portland Trail Blazers“ (51/28) komandą.

„Warriors“ lyderis Stephenas Curry pagerino NBA per sezoną pataikytų tritaškių rekordą. Įžaidėjas per 35 minutes pelnė net 45 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Jis pataikė 8 tolimus metimus iš 13 ir pagerino sau pačiam priklausiusį rekordą (272).

26 taškus nugalėtojams pelnė K.Thompsonas, 12 pridėjo H.Barnesas.

„Trail Blazers“ ekipai 27 taškus pelnė LaMarcusas Aldridge'as. Damianas Lillardas pridėjo 20 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. 17 taškų pelnė C.J.McCollumas.