Kamuolius rinkęs J. Valančiūnas džiaugėsi dramatiška pergale

J.Valančiūnas pelnė 8 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.<br>AP nuotr.

2015-04-11 09:22, atnaujinta 2018-01-07 02:16

Lou Williamsas tritaškiu dovanojo pergalę „Toronto Raptors“ (47/32) klubui, kuris džiaugėsi ne tik dar vienu sėkmingu maču, bet ir pagrindinio įžaidėjo Kyle Lowry sugrįžimu. „Raptors" tik po paskutinio metimo 101:99 (29:19, 20:32, 27:25, 25:23) nugalėjo „Orlando Magic“ (25/54) krepšininkus, kuriems nepavyko paskutinės atakos baigti taškais.

Tradiciškai starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas žaidė 28 minutes. Aukštaūgis pelnė aštuonis taškus (dvitaškiai: 3/7, baudų metimai: 2/2), atkovojo 13 kamuolių (6 puolime), dukart prasižengė, padarė klaidą ir blokavo metimą.

K.Lowry žaidė po septynių rungtynių pertraukos, kurios priverstinai pareikalavo nugaros skausmai. Jis pelnė 10 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus per 33 minutes.

„Raptors" trūksta vienos pergalės išvykoje iki klubo rekordo, kurį užfiksavo pernai – 48 sėkmingi mačai svečiuose.

„Magic“ krepšininkai prieš „Raptors“ nelaimi jau beveik trejus metus. Paskutinį kartą „Magic“ Toronto klubą nugalėjo 2012 metų kovo 27 dieną.

„Raptors“ komandoje 29 taškus pelnė D.DeRozanas. 16 pridėjo T.Hansbroughas, atkovojęs 7 kamuolius.

„Magic“ komandoje 19 taškų pelnė V.Oladipo. 18 pridėjo E.Fournier, o po 16 taškų pelnė T.Harris (8 atk. kam.) ir N.Vučievičius.